‘Tijjani Reijnders maakt opeens hele vreemde transfer’

Foto: ‘Tijjani Reijnders maakt opeens hele vreemde transfer’

Tijjani Reijnders doet het goed bij AC Milan, waar men hem ook op waarde schat: hij staat vrijwel elke wedstrijd in de basisopstelling van trainer Sergio Conceição. Opeens lijkt er echter een droomtransfer in het vat te zitten voor de voormalige AZ-middenvelder.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Tijjani Reijnders voor gigabedrag naar Chelsea?

De middenvelder van de Rossoneri en het Nederlands elftal staat er namelijk goed op bij Chelsea, klinkt het. The Blues hebben al de beschikking over een overvloed aan middenvelders (bijvoorbeeld: Enzo Fernández, Roméo Lavia en natuurlijk Cole Palmer), maar daar kan er klaarblijkelijk nog wel eentje bij als het aan hoofdcoach Enzo Maresca ligt.

Het zou natuurlijk wel een beetje gek zijn als de huidige nummer vijf van de Premier League (maar liefst 21 punten achterstand op het Liverpool van Arne Slot) daadwerkelijk een fiks miljoenenbedrag op tafel legt voor Reijnders. Palmer speelt immers op dezelfde positie als de Nederlander en is dé sterspeler op Stamford Bridge. Wordt de Oranje-international gehaald voor de bank? Gaat Maresca met twee nummers tien spelen? Veel vragen, weinig antwoorden.

Opruiming

Wat echter wel duidelijk is, is dat Milan spelers moet verkopen als er geen Champions League-ticket wordt verdiend dit seizoen. En dat wordt gezien de stand in de Serie A wel héél erg moeilijk. In dat geval zouden ook Theo Hernández en Rafael Leão kunnen vertrekken, voetballers die net als Reijnders een pittige marktwaarde vertegenwoordigen. In het geval van de Nederlander gaat het om maar liefst vijftig miljoen euro. Vermoedelijk zitten de Rossoneri dus nóg hoger in de boom.

AC Milan verkeert in behoorlijk zwaar weer. Onlangs werden de Italianen door Feyenoord uit de Champions League gekegeld en ook in de vaderlandse competitie gaat het niet best met de mannen van Conceição. In het voorbije weekend werd er nog van SS Lazio verloren (1-2), door een penalty in de blessuretijd.

Moet hij dit doen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

14:10
0+
Feyenoord-uitblinker naar Oranje? “Ja, honderd procent”
14:00
2+
Memphis Depay-imago bedwelmt talenten
13:45
5+
Op welke zender kijk je Nederland – Spanje?
13:25
18+
Deze oud-international gaf Van Gaal vuistslag: “Ik dacht…”
13:10
149+
‘Goes maakt keuze tussen Eredivisie-topclubs’
12:50
15+
“Nu zie ik van die loeistrakke gezichtjes van arbiters in de tunnel staan”
12:39
44+
John de Mol pakt Vandaag Inside-bijl en laat koppen rollen
12:35
62+
Tadic over Ajacied: “Niet normaal, hij moet spelen”
12:16
1807+
‘Sem Steijn middels ruildeal naar Feyenoord’
12:00
20+
Ajax de baas in Oranje, Spanje veroorzaakt penaltytrauma en Duitsland Der Meister! 
11:47
103+
‘Slot-belofte tóch nog ingelost bij Feyenoord’
11:34
57+
“Wat er bij Ajax – AZ gebeurd is, wil niemand”
11:17
33+
‘Keiharde leugen Derksen in Vandaag Inside over telefoongesprek’
11:01
117+
Janssen mist één iemand in Oranje: ‘Nederland te kritisch op hem’
10:44
544+
‘Ongekend pijnlijk Oranje-nieuws over Memphis Depay’
10:33
62+
PSV heeft grootse plannen: “We koersen nog steeds op 2030”
10:30
35+
Timber kwam sterker uit rampjaar: “Mezelf ook verrast”
10:17
117+
Absurd ‘nieuws’ over zwangerschap Merel Ek
10:16
143+
Fans PSV worden gek na Instagram-post Tillman
10:01
717+
‘Ansu Fati wel naar Eredivisie, maar niet naar Ajax’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie