Taylor laakt Ajax-aanhang: “Dat helpt niet”

Foto: Taylor laakt Ajax-aanhang: “Dat helpt niet”

Kenneth Taylor vindt het niet nodig van de Ajax-fans om de eigen spelers uit te fluiten in het treffen met NAC Breda. De middenvelder erkent wel dat de Amsterdammers ‘ondermaats’ waren tijdens de 2-1 zege.

Kenneth Taylor is geen fan van de fluitconcerten van Ajax-fans

Ajax mocht van geluk spreken dat het als winnaar van het veld in de Johan Cruijff ArenA stapte. Er zijn weinig patronen en een duidelijke structuur in het spel zichtbaar dit seizoen, dat was in de vorige jaargang onder Francesco Farioli anders. “Dat is niet waar, we trainen daar elke week op”, weerlegt Taylor tegenover Voetbal International. “Gisteren nog, eergisteren ook. Daar zijn we echt wel mee bezig, maar vandaag was de uitvoering gewoon ondermaats.”

De Ajax-aanhang trakteerde de eigen spelers op fluitconceteren. “Ik snap dat de fans niet blij zijn, maar we moeten dit wel met z’n allen doen. Ik ben geen fan van uitfluiten, dat is algemeen bekend, denk ik. Ik denk dat je elkaar moet helpen en ik denk dat dit niet helpt. Dus in dat opzicht snap ik het niet, maar natuurlijk kan je kritisch zijn en natuurlijk spelen wij een slechte wedstrijd, dat weten we zelf ook.”

Desondanks ziet de maker van de winnende treffer aanknopingspunten, richting de Champions League-clash met Olympique Marseille aanstaande dinsdag. “Ik denk dat we tegen PSV een goede tweede helft speelden en tegen Inter een prima eerste helft. Ik vind het te makkelijk om nu dan gelijk te zeggen dat je weer helemaal opnieuw begint, want dat is gewoon niet zo.”

“Wij zitten ook gewoon in een traject, daar zijn we met zijn allen mee bezig, tot die tijd vind ik het persoonlijk wel belangrijk dat we onze punten pakken. Dat doen we gelukkig wel. Hier moeten we van leren, erop trainen en het zo snel mogelijk onder controle krijgen”, besluit Taylor.

Snap jij de Ajax-fans hierin?

  • Ja, fluiten volledig terecht
  • Nee, niet doen
  • Ja, fluiten volledig terecht
  • Nee, niet doen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie