‘Stront aan de knikker bij Feyenoord: chaos door één man’

Foto: ‘Stront aan de knikker bij Feyenoord: chaos door één man’

Feyenoord won op zaterdag met 3-1 van FC Groningen in de Eredivisie. Achter de schermen gaat echter alles compleet mis. Wie is de schuldige?

‘Droomkandidaat Eenhoorn wil naar Feyenoord’

Robert Eenhoorn was aanwezig bij de wedstrijd tussen Feyenoord en FC Groningen. Fan van de club, maar vooral ook misschien de nieuwe algemeen directeur en in die hoedanigheid opvolger van Dennis te Kloese.

In het Algemeen Dagblad staat te lezen dat Eenhoorn ervoor open staat om directeur te worden bij Feyenoord. Met zijn successen in de sportwereld op zijn cv, zou het ook geen onlogische keuze zijn in Rotterdam-Zuid.

Wie houdt hem tegen?

In het AD staat echter ook te lezen waarom het nog niet rond is. “Van de vierkoppige Raad van Commissarissen van Feyenoord zijn Alexander van der Lely en Rob Tromp volgens ingewijden vurig voorstander van Eenhoorns komst.”

“Eelco Blok en president-commissaris Toon van Bodegom twijfelen, of zijn simpelweg minder enthousiast over de komst van Eenhoorn. Een groot deel van de aanhang ziet hem als droomkandidaat om nieuwe directeur te worden.”

Dan is er nog iets. “Volgens ingewijden speelt de stem van de vertrokken commissaris Sjaak Troost ook nog een rol. De ex-speler is weliswaar gestopt als lid van de RvC, maar omdat zijn termijn loopt tot februari 2027, kan hij zijn stem nog laten gelden. Dat zou gebeuren via Van Bodegom.”

Vinger op de zere plek: Van Bodegom. “De president-commissaris hoopt op een ongebruikelijke, maar niet onmogelijke derde termijn van vier jaar als commissaris. De Vrienden van Feyenoord willen dat hij in februari 2027 gewoon afzwaait. Ze vinden dat hij als commissaris te weinig toezichthouder is. En al heel lang te veel bezig met het dagelijkse beleid.”

Fans gaan helemaal los: ‘Oprotten!’

Dat vinden de supporters van Feyenoord ook. Die ruiken bloed en willen Van Bodegom het liefst zo snel mogelijk eruit hebben. Op X gaat het helemaal los. “Lekker oppleuren man! Toon is klaar. Laten we als publiek een duidelijk signaal afgeven.”

“Toon van Bodegom kent de term ‘voorbij de uiterste houdbaarheidsdatum’ niet. Het is klaar voor jou. Maak plaats, geef ruimte, geef lucht. Feyenoord is zélfs groter dan jouw ego, echt.” Wat wordt de volgende stap in deze enorme soap?

Moet Van Bodegom wieberen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie