Steijn over Heitinga-hetze: ‘Laat ik het zo zeggen..’

Foto: Steijn over Heitinga-hetze: ‘Laat ik het zo zeggen..’

Maurice Steijn werd zelf ooit met pek en veren de Johan Cruijff Arena uit gejaagd. Hetzelfde overkwam John Heitinga eerder deze maand. Tegenover Sportnieuws reageert Steijn op het congé van Heitinga.

‘Hoge bomen vangen veel wind, dat hoort er tegenwoordig bij’

Eerder zei Ron Jans van FC Utrecht over de ‘Heitinga-hetze’: “Ik vind het verschrikkelijk. John is een goede trainer en een goed mens, die in een moeilijke situatie zat. Hoe mensen met ons trainers omgaan… Ze zeggen altijd: Jullie worden voor je werk betaald en daarom moeten jullie maar alles slikken. We moeten hiermee stoppen.” Peter Bosz van PSV sloot zich daar bij aan.

Steijn: “Zij hadden had met name over wat alles en iedereen tegenwoordig maar kan zeggen, niet alleen op sociale media maar ook andere journalisten en columnisten… Ook alles en iedereen die meedoen aan verschillende praatprogramma’s. Daar kan ik me wel in vinden”, zegt de Sparta-coach, die zelf na 114 dagen werd ontslagen bij Ajax. Heitinga hield het 128 dagen vol.

Steijn: “Aan de andere kant is het ook onderdeel van je vak. Hoge bomen vangen veel wind, dat hoort er tegenwoordig bij. Ik zit daar iets relaxter in, laat ik het maar zo zeggen.”

Heitinga is een slechtere coach dan Steijn

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie