‘Spektakel met nieuwe Ajax-trainer’

Foto: ‘Spektakel met nieuwe Ajax-trainer’

Francesco Farioli doet het gewoon naar behoren bij Ajax, maar desondanks wordt de Italiaan in verband gebracht met een vertrek uit de Johan Cruijff ArenA. En er wordt óók al een naam genoemd van een mogelijke vervanger: Erik ten Hag.

Erik ten Hag als vervanger Francesco Farioli?

Volgens Mike Verweij van De Telegraaf ziet Farioli de Amsterdammers als tussenstap: “Ik kan me goed voorstellen dat ze na dit jaar ook met hem door willen. Aan de andere kant is Farioli ook, als je zijn cv erbij pakt, een carrièretijger. Dus die wil gewoon zo snel mogelijk naar de top. Daar ziet hij Ajax voor als tussenstap.” De journalist acht een ‘voortijdige breuk’ best waarschijnlijk: “Hij toont wel aan dat hij bij Ajax iets bijzonders neerzet en aan het overpresteren is, vergeleken met de voorgaande jaren. Daar gaat belangstelling komen.”

Vervolgens wijst Verweij naar Feyenoord, dat een behoorlijk bedrag op zijn rekening kreeg overgemaakt voor Arne Slot: “Wordt er zo’n bedrag geboden, kun je Farioli, die Ajax echt uit de brand heeft geholpen, dan blokkeren of belemmeren in zijn verdere ontwikkeling op weg naar de top? Of zeg je van: ja, hij is zo belangrijk voor deze club, we houden hem. Die keuze moet de clubleiding maken.”

Ten Hag heeft ‘Ajax-DNA’

Wat zou Valentijn Driessen doen? “Nou, ik vraag me af of hij het Ajax-DNA heeft om Ajax te laten voetballen zoals Ajax hoort te voetballen. Daar ben ik nog steeds niet van overtuigd. Als daar een hele goede aanbieding zou komen, dan zou ik daarvoor kiezen. Dan zou ik zeggen van: we gaan door met iemand die wel bewezen heeft het te kunnen. Bijvoorbeeld: Ten Hag heeft het bewezen bij Ajax. Dan zou ik daar een voorkeur voor hebben, ja.”

Vertrekt Farioli daadwerkelijk bij Ajax, dan zullen de Amsterdammers ongetwijfeld een balletje opgooien bij Ten Hag, die ook al in verband wordt gebracht met Feyenoord. Dennis van Eersel liet bij Studio Voetbal echter weten: “Van Erik ten Hag kan ik al zeggen, als je een beetje informeert in zijn kringen in de Achterhoek, dat hij niet echt openstaat om weer in Nederland aan de slag te gaan. Hij wil überhaupt niet snel weer aan de slag, maar zou dat eerder in het buitenland doen dan in Nederland.”

Ten Hag vragen?

  • Absoluut
  • Nee
  • Absoluut
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
17+
Joey Veerman loopt helemaal leeg: “Echt schandalig!”
23:28
44+
‘Schrik bij Ajax: Resink naar ontwikkelclub pur sang’
23:08
25+
‘Here we go: Noa Lang rondt transfer af’
22:53
25+
‘Belabberde’ PSV’er krijgt het te verduren: “Heel knullig”
22:36
10+
‘Heitinga begroet Nederlander van 30 miljoen bij Spurs’
22:19
711+
Opeens duikt nieuwe Ajax-foto op: ‘Terugkeer staat vast’
22:11
131+
Feyenoord bereikt mondeling akkoord met volgende aanwinst
22:01
0+
Voorspelling FC Utrecht – KRC Genk: Belgische uitzege ligt voor de hand
21:55
35+
PSV-fans trekken pijnlijke conclusie over Peter Bosz
21:52
59+
‘UEFA saboteert PSV in Champions League’
21:41
26+
‘Frenkie de Jong gaat viral door pure sabotage’
21:29
66+
Ajax bevestigt uitgaande transfer van ‘professional’
21:19
87+
Nederland ergert zich aan ‘blunder van 15 miljoen’ bij PSV
21:10
34+
Feyenoord-sterkhouder geroemd voor ‘geweldige’ stap
20:51
35+
PSV gaat voor koerswijziging: ‘Willen dat voorkomen’
20:30
47+
‘El Karouani kan naar topclub en heeft nieuws voor Fenerbahçe’
20:11
63+
Op welke zender kijk je Newcastle United – PSV in de Champions League live?
20:04
12+
Opstellingen Newcastle-PSV: Bosz heeft belangrijke kracht terug
19:57
27+
KNVB stagneert ontwikkeling vrouwenvoetbal
19:46
31+
‘Nederland ergert zich kapot aan AZ-clown’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie