‘Spanning wordt Heitinga nú al teveel bij Ajax’

Foto: ‘Spanning wordt Heitinga nú al teveel bij Ajax’

John Heitinga worstelt nu al met de spanning als hoofdtrainer van Ajax. Dat is Ronald Waterreus van mening. De oud-doelman is kritisch op de media-optredens van de trainer en vindt dat hij geen geschikt boegbeeld is voor de Amsterdammers.

John Heitinga gaat nu al gebukt onder spanning bij Ajax

John Heitinga keerde deze zomer terug bij Ajax als hoofdtrainer na het vertrek van Francesco Farioli naar FC Porto. Tijdens de voorbereiding werd al snel duidelijk dat Heitinga, die Waterreus ‘een aardige kerel’ vindt, ander voetbal wil spelen dan Farioli. Tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen Telstar (2-0) kwamen de Amsterdammers een aantal keer héél goed weg. Ajax incasseerde liefst 18 (!) doelpogingen tegen de promovendus.

Het optreden van Ajax in de Johan Cruijff ArenA tegen Telstar kwam Heitinga direct op flinke kritiek te staan. ‘Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat hij al behoorlijk gebukt gaat onder spanning’, schrijft Waterreus in zijn colum in De Limburger. ‘Kijkt u voor de gein het interview van hem eens terug bij ESPN, ruim voorafgaand aan Ajax-Telstar. Pijnlijk is het om te zien hoe wanhopig hij probeert zich de rol van zelfverzekerde en onaantastbare Godenzoon aan te meten. Je vraagt je af: bij welk ander miljoenenbedrijf zou het geaccepteerd worden als hét uithangbord van de organisatie zo zucht, steunt en stamelt?’, vraagt de oud-doelman van PSV zich af.

Waterreus vergelijkt Heitinga met collega-trainer Peter Bosz, die in zijn ogen een stuk verder is. ‘Geloof me: als speler is het fijn wanneer er een trainer voor de groep staat die te allen tijde een anker vormt, een houvast. Dat ís Bosz. Mede dankzij zijn aanwezigheid in Eindhoven is PSV voor mij opnieuw dé titelfavoriet’, besluit hij.

Eens met Waterreus?

  • Ja, ik wel
  • Nee, ik niet
  • Ja, ik wel
  • Nee, ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie