Spanning bij Bosschaart voor debuut: “Heel relaxt? Dan zou ik liegen”

Foto: Spanning bij Bosschaart voor debuut: “Heel relaxt? Dan zou ik liegen”

Van de Onder-21 ploeg van Feyenoord trainen naar een Champions League-wedstrijd tegen AC Milan met de hoofdmacht: het leven van Pascal Bosschaart staat binnen een paar dagen volledig op z’n kop. De interim-trainer van de Rotterdammers kijkt uit naar zijn debuut als coach in De Kuip. Voor de wedstrijd haalde hij onder meer spits Ayase Ueda aan.

Pascal Bosschaart debuteert als interim-trainer van Feyenoord tegen AC Milan

De Japanner heeft grote schoenen te vullen, nu Santiago Giménez uitgerekend naar Milan is vertrokken. “Ik heb geprobeerd wat jongens individueel te spreken”, zei Bosschaart tegenover Ziggo Sport over zijn nog korte periode als trainer van Feyenoord. Hij nam spits Ueda even apart. “Ik heb natuurlijk niet iedereen lang kunnen spreken, maar zo’n jongen wil je vertrouwen geven.”

Gesproken met Ueda

“Hij is spits nummer één in de opvolging van Gimenez, zoals het er nu voorstaat”, aldus Bosschaart over de pikorde van Feyenoord. “Dan moet hij het laten zien. We hebben elf jongens die spelen, maar negen spelers op de bank. We hebben iedereen nodig. Als iemand er niet goed inzit, heeft een ander dat misschien juist wel.”

Het bijzondere trainersdebuut van Bosschaart laat hem zeker niet koud. “Wat kan het snel gaan, hè? Ik zou liegen als ik zou zeggen dat ik heel relaxed sta hier. Ik heb geen extra spanning, maar het is wel een mooie avond. Een mooi affiche met een vol stadion, ik sta hier met een lekker gevoel.”

Het spelplan voor het duel met Milan lag al klaar toen Bosschaart instapte als opvolger van de ontslagen Brian Priske. Hij hoefde enkel aan wat details te schaven. “De tactiek was al min of meer besproken. Je gaat kijken hoe je enigszins kan bijschaven. We hebben de lijn van de tactiek doorgezet en hier en daar een kleine aanpassing gedaan.”

Vertrouwen in Feyenoord onder Bosschaart?

  • Zeker wel
  • Nou…
  • Zeker wel
  • Nou…

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie