Spaanse media slopen ‘gehandicapte zwakkeling’ na Liverpool-uit

Foto: Spaanse media slopen ‘gehandicapte zwakkeling’ na Liverpool-uit

In Liverpool is het weer feest, want de ploeg van Arne Slot liet in de Champions League eindelijk weer tekenen van grootsheid zien. Real Madrid ging op Anfield over de knie en hoewel de score (1-0) anders deed vermoeden, ging dat vrij eenvoudig. De Koninklijke had weinig in de melk te brokkelen, maar één speler was wel heel slecht.

Dean Huijsen gekraakt door Spaanse kranten

Misschien heeft het te maken met Huijsens directe betrokkenheid bij de 1-0 van Alexis Mac Allister, maar de verdediger krijgt het zwaar te verduren daags na het verlies op Anfield. “Veel slechte beslissingen, buitengewoon zacht in de duels en aarzelend in zijn acties”, oordeelt Mundo Deportivo bijvoorbeeld.

Marca is het meest kritisch. In een aantal alinea’s zet de krant uiteen waar het aan ontbrak bij de Spaans-Nederlandse verdediger. “De jonge centrumverdediger werd van begin tot eind volledig overklast en beleefde zijn slechtste avond sinds zijn komst bij Real Madrid”, staat te lezen.

“Hij was niet de enige die slecht speelde voor een matig Real Madrid, maar hij was wel verreweg de slechtste”, gaat het artikel verder. “Daarom was het verrassend dat Xabi Alonso hem de hele wedstrijd liet staan. Met name in de lucht, ondanks zijn 1,96 meter, was Huijsen nergens te bekennen. Dat leidde ook tot de winnende goal van Alexis Mac Allister.”

Waar het dan precies misging tegen Liverpool? “Hij ontwijkt uitdagingen structureel en zijn fysieke gesteldheid is slecht. Hij mist daadkracht en neigt naar overmoed”, zag de krant. “In La Liga komt hij daarmee weg, maar het is een handicap tegen de beste spitsen van Europa, die meedogenloos zijn en constant gevaar creëren. Het vermoeden groeit dat Huijsen een verdediger is die goed kan voetballen, maar slecht verdedigt.”

Huijsen moet nog veel leren, vindt Diario Sport. “Alonso heeft hij centrale topverdedigers nodig die al volwassen zijn. Niet qua instelling, maar qua ervaring, iets wat Huijsen nog mist.” Voor Huijsen was het dus een horroravond. Rapportcijfer? Een 4. “De zwakste speler van Real”, oordeelt Defensa Central.

Huijsen is te vroeg naar Real gegaan

  • Denk het wel
  • Nee hoor
  • Denk het wel
  • Nee hoor

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:48
0+
‘Moeder van Feyenoord-speler wordt nerveus van speelstijl Van Persie’
23:31
5+
Derksen krijgt draai om de oren: “Hij is een zuigtablet”
23:12
4+
‘Fenerbahçe wil nóg een Eredivisie-topper halen’
22:57
0+
Voorspelling Polen – Nederland: WK-ticket voor Oranje
22:55
5+
Nieuwe voetbalgast dient zich aan bij Vandaag Inside
22:35
10+
Hakim Ziyech richt zich opnieuw tot de UEFA
22:35
4+
Feyenoord-basispion spreekt zich uit: “Dat is mijn droom”
22:15
7+
Deijl wijst ‘grootste gebeurtenis uit zijn leven’ aan
21:55
61+
‘Amsterdam beeft: Ajax-smaakmaker weg in winter’
21:35
52+
‘Deze Oranje-middenvelder is nóg beter dan Frenkie’
21:15
17+
Goudeerlijke Dumfries: “Ik was echt niet zo goed”
20:55
21+
Simonis reageert op ontslag: “Dát zou ik nu anders doen”
20:36
43+
‘Nieuwkomer nooit meer bij Oranje’
20:29
38+
‘Frenkie verslikt zich: astronomisch geldbedrag’
20:15
201+
‘Champions League-winnaar nieuwe coach Ajax’
20:13
15+
Plots tegenslag voor Reijnders: “Ben verwend afgelopen jaren”
20:00
463+
‘Spelersgroep boos: per direct weg bij Ajax’
19:53
19+
“Voor AZ maakte Huiberts ruzie met zijn beste vrienden”
19:43
0+
Voorspelling Frankrijk – Oekraïne: WK-ticket een zekerheid door Franse zege
19:32
59+
Van Seumeren weet waar het mis ging bij Ajax: “Natuurlijk moeten houden”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie