Slot wijst na winst tegen Real Madrid opeens naar Feyenoord

Foto: Slot wijst na winst tegen Real Madrid opeens naar Feyenoord

Arne Slot lijkt Liverpool FC uit het dal te hebben getrokken. Dinsdagavond wonnen de Engelsen met 1-0 van Real Madrid. Na afloop refereerde de coach naar het stadion van zijn vorige werkgever: De Kuip, van Feyenoord.

‘De Kuip op Europese avonden is waanzinnig, maar dat is Anfield zeker ook’

“We hebben de afgelopen weken natuurlijk veel te veel verloren, voor een club van ons niveau. Het was een uitdagend programma met veel uitwedstrijden, met amper rust tussendoor. Vanavond speelden we tegen een team met ook twee dagen rust, maar wel op ons eigen Anfield”, reageerde Slot na afloop op Ziggo Sport, geciteerd door het Algemeen Dagblad.

“De mensen die wel eens in de Kuip komen op Europese avonden weten hoe waanzinnig dat is, maar dat is hier op Anfield ook zeker het geval. Zeker met zo’n wedstrijd, met zo’n intensiteit en zulke tackles. Dan is Anfield echt op zijn best. Dat zijn bijzondere momenten voor de spelers, maar voor mij als trainer zeker ook.”

“Dan is het geweldig als je zo’n wedstrijd speelt en dan ook nog wint. Vanavond is weer gebleken hoe belangrijk standaardsituaties tegenwoordig zijn in het voetbal. In de Premier League hebben we er nu vier tegen gekregen op die manier, maar in de Champions League hebben we er nu vier zo gemaakt en nul tegen gekregen. Nee, zorgen heb ik me nooit gemaakt, maar als je vaak verliest ben je als trainer constant bezig met waar je eventueel kunt aanpassen. Maar je bent ook wel bewust dat er veel dingen gewoon wel goed gaan. Dat we zo vaak verloren was schandalig, ver van ons niveau.”

Liverpool gaat de CL winnen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie