Slecht nieuws Frenkie de Jong voor Barça én Oranje

Foto: Slecht nieuws Frenkie de Jong voor Barça én Oranje

Frenkie de Jong heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training met FC Barcelona. Vermoedelijk zal de middenvelder drie á vier weken buitenspel staan, waardoor hij een twijfelgeval vormt voor de laatste interlandperiode van Oranje richting het WK van komende zomer.

Frenkie de Jong vermoedelijk een maand buitenspel door blessure

De Jong beleeft een sterk seizoen bij Barça en was ook de laatste weken goed op dreef. Hij droeg recent steeds de aanvoerdersband en scoorde tegen Levante afgelopen weekend nog zijn eerste treffer van deze jaargang. Er is nu echter een kink in de kabel gekomen door een opgelopen blessure op de training, meldt onder meer het Spaanse Sport.

Medische tests moeten nu de ernst van zijn blessure uitwijzen. De eerste prognose is dat De Jong ongeveer een maand uit de roulatie is. Dat zou betekenen dat onder meer de interlandperiode met het Nederlands elftal in gevaar komt. In aanloop naar het WK oefent Oranje eind volgende maand tegen Noorwegen en Ecuador.

Ook voor Barcelona is het uitvallen van De Jong een hard gelag. Trainer Hansi Flick dacht voor het eerst in weken over een vrijwel volledig fitte selectie te kunnen beschikken. Alleen Andreas Christensen, die zijn kruisband heeft gescheurd, is nog langdurig uit de running. De komende weken staan voor Barça onder meer de Copa del Rey-return tegen Atlético Madrid en de achtste finale in de Champions League op het programma.

Daarnaast probeert het de koppositie in LaLiga te verdedigen. Na 25 speelrondes bedraagt het gat op nummer twee Real Madrid slechts één punt.

Verschrikkelijk voor Oranje?

  • Ja, is de laatste interlandperiode voor het WK
  • Ach, die oefenpotjes..
  • Ja, is de laatste interlandperiode voor het WK
  • Ach, die oefenpotjes..

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:41
26+
‘Premier League wijst voorstel Manchester City af’
23:20
12+
Gjivai Zechiël onthult zijn bijzondere geheim
23:00
395+
‘Frenkie de Jong zegt ja tegen krankzinnige deal’
22:53
99+
Nederland geschokt door ‘krankzinnige’ beelden Ajax-NEC
22:19
9+
Feyenoord koploper, maar dat zegt Van Bronckhorst ‘niet zoveel’
21:36
336+
Bizar: ‘VAR mist cruciaal moment bij Ajax-NEC’
21:22
22+
“Zechiël durfde niet bij ons aan tafel te zitten”
21:13
108+
‘Eredivisie-kampioen 2026-2027 al bekend’
21:02
15+
Míchel over keuze tussen Tolu en Leonardo: “Zo simpel is het”
20:39
57+
‘Danny Makkelie per direct met pensioen’
20:11
16+
Tolu in opstelling Ajax, Tadic doet ‘gewoon’ mee
19:59
285+
Live op tv te zien: ‘ongekende blunder’ bij Feyenoord-AZ
19:39
115+
‘UEFA grijpt in na alarm Oranje en Xavi’
19:27
10+
Kompany na blunder Neuer: “Manuel is net zo oud als ik”
19:21
179+
Ongeloof bij Feyenoord-AZ: ‘Crimineel…’
18:42
32+
“Ronaldo weigert gewoon te accepteren dat het klaar is”
18:07
102+
‘Giga-aankoop Ajax verrast Nederland’
18:00
6+
‘Míchel kijkt niet naar naam of cv’
13:52
51+
Wilfred Genee tegen VI-bargast: “Zou je wel je excuus willen aanbieden?”
13:37
61+
Driessen haalt uit na bizar nieuws over Xavi Simons: “Gaat nergens over”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie