‘Simonis heeft beslissing over Wolfsburg genomen’

Foto: ‘Simonis heeft beslissing over Wolfsburg genomen’

Paul Simonis kende een geweldig seizoen met Go Ahead Eagles. De trainer van de verrassende bekerwinnaar verlengde vervolgens zijn contract, maar zou deze zomer zomaar alsnog kunnen gaan vertrekken.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Trainer Go Ahead Eagles staat open voor overstap naar Bundesliga, maar wil snel duidelijkheid

VfL Wolfsburg is namelijk voor hem op de markt en Simonis zelf staat open voor de Duitse middenmoter, zo schrijft Voetbal International. “De verwachting in Duitsland is dat Wolfsburg zich deze week in Deventer meldt. Om een soap te voorkomen, wil Simonis snel duidelijkheid over zijn toekomst”, aldus het medium.

Wolfsburg zal wel met een afkoopsom op de proppen moeten gaan komen, aangezien Simonis zijn contract net heeft verlengd. Vermoedelijk gaan er nog wel meer clubs voor de veertigjarige tacticus komen. “Zijn naam zong vorige maand ook rond bij Ajax, maar de Amsterdammers kozen voor John Heitinga”, aldus VI.

Eerder is Simonis assistent-trainer geweest bij Go Ahead en ook sc Heerenveen. Volgens De Telegraaf is niet alleen Simonis, maar ook Jacob Neestrup van FC Kopenhagen in beeld bij Wolfsburg. De Deen zou zelfs licht in het voordeel zijn, omdat hij al eerder samenwerkte met Peter Christiansen, de sportief directeur van Die Wölfe.

Wil jij het voetbal leuker maken? Volg SoccerNews op onze social media-kanalen!

Natuurlijk lees je niet alleen alles op onze website, wij maken het voetbal ook leuker op social media! Volg ons op FacebookTwitterInstagramTikTok en YouTube en mis niks van de mooiste sport die er is.

Is dit een goede stap voor Simonis?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie