‘Sem Steijn zwaar in de stress’

Foto: ‘Sem Steijn zwaar in de stress’

Feyenoord legde afgelopen zomer een recordbedrag neer voor Sem Steijn, die overkwam van FC Twente. Vooralsnog weet de captain de torenhoge verwachtingen echter niet helemaal waar te maken. Dat ziet ook Emile Schelvis.

‘Dat was drie keer niks en dat kun je jezelf tegen PSV niet permitteren’

In FC Rijnmond wordt gevraagd goe Feyenoord het middenveld moet gaan invullen tegen PSV zondagmiddag. “Luciano Valente kun je al invullen. En Sem Steijn ook. Helaas.” Bart Nolles vraagt waarom Schelvis ‘helaas’ zegt? “Omdat hij donderdagavond weer met een vent op zijn rug speelde. Die jongen staat onder stress, dat voel en zie je aan alles.”

“In de laatste gedeeltes van zijn actie komt hij eigenlijk iedere keer net iets te kort. Misschien heeft die aanvoerdersband hem meer kwaad gedaan dan goed, maar dat zal hij later nooit durven toegeven. Maar daar lijkt het wel een beetje op. Er zit geen ontspanning in de laatste fase bij hem.”

Schelvis wijst naar ‘een amateurschot’ in de slotfase tegen Panathinaikos. “Dat was drie keer niks en dat kun je jezelf tegen PSV niet permitteren. Er komen een aantal kansen, maar niet veel. Dus Steijn moet met die kansjes meedogenloos zijn.”

Steijn moet maar even op de bank plaatsnemen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie