‘Scouts strepen Ajax-duo door na horrormiddag’

Foto: ‘Scouts strepen Ajax-duo door na horrormiddag’

Brian Brobbey en Jorrel Hato hebben zondag geen beste beurt gemaakt. Het Ajax-duo maakte een povere indruk tegen FC Utrecht (4-0 nederlaag) en dat hebben scouts ook gezien, zo vreest Lentin Goodijk.

Ajax-spelers Brian Brobbey en Jorrel Hato zakken door het ijs

Brobbey raakte namens Ajax nog wel de lat, maar speelde verder vrijwel niets klaar. “Het was geen goede wedstrijd van Brobbey. Het is al een paar keer op rij, dat hij er niet lekker inzit”, concludeert Goodijk namens Voetbal International. “Vandaag toch wel veel aan het hangen, juist tegen een verdediger die fysiek tegen hem opgewassen is. Pas in de tweede helft zocht hij meer diepte. Daar kwamen twee mogelijkheden uit.”

“Een heel ongelukkige wedstrijd, maar we hadden ze alle elf wel kunnen noemen wat dat betreft”, aldus Goodijk. De VI-journalist noemt nog een voorbeeld. “Hato had ook niet zijn beste wedstrijd van het seizoen. Hij is wel een speler die heel stabiel is geweest het hele jaar door, zeker gezien zijn leeftijd. Het gebeurt hem ook niet zo vaak zoals vanmiddag in de tweede helft met Miguel Rodríguez.”

Goodijk besluit: “Alles wat FC Utrecht aanraakte veranderde in goud en we moeten ook niet doorslaan met spelers afschrijven op basis van één slechte wedstrijd met een geflatteerde uitslag. Maar als er scouts op de tribune zaten heeft hij op basis van deze wedstrijd geen plusjes gekregen.”

Gaan zij alsnog een zomertransfer maken?

  • Allebei
  • Alleen Brobbey
  • Alleen Hato
  • Allebei niet
  • Allebei
  • Alleen Brobbey
  • Alleen Hato
  • Allebei niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie