‘Schrikbarende en onfatsoenlijke info over Ajax’

Foto: ‘Schrikbarende en onfatsoenlijke info over Ajax’

Bij Ajax heerst er grote onvrede over de berichtgeving rondom de bestuurlijke crisis, vanuit krant De Telegraaf. Dat vertelt Dirk Anbeek, de vicevoorzitter van de raad van commissarissen van Ajax, op de Algemene Vergadering van Aandeelhouders (AVA).

Anbeek: ‘Wat meer op de inhoud en minder op de persoon’

Anbeek riep journalisten dan ook op om ‘kritisch te zijn op de bronnen die zij hebben’. “De onjuiste informatie die ik over Ajax lees is schrikbarend. Het is tevens van de zotte dat iemand beticht wordt van een nekschot en iemand anders wordt neergezet als een gezwel..”

Daarmee wordt gedoeld op claims van Valentijn Driessen en Mike Verweij dat ‘Louis van Gaal degene was die trainer John Heitinga het nekschot gaf’. Ook teksten van zaakwaarnemer Rob Jansen, die Danny Blind ‘het gezwel van de club’ noemde, bleven niet onbesproken.

“Het overschrijdt iedere vorm van fatsoen”, foetert Anbeek, die verder een ‘dringend beroep doet op eenieder om elkaar met fatsoen aan te spreken’. “Wat meer op de inhoud en minder op de persoon. Graag wat meer respect. Ik zie ook hoe er met inmiddels ex-trainer Heitinga is omgesprongen. (…) Het maakt het nog lastiger om goede en geschikte collega’s te vinden in de drie geledingen: de bestuursraad, de RvC en de directie. Dat constateer ik ook in de zoektocht naar leden voor de RvC. Het komt Ajax niet ten goede. Dat is waar het om draait, het voetbal.”

Eens met Anbeek?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie