Schokkende privéonthulling over Wilfred Genee

Foto: Schokkende privéonthulling over Wilfred Genee

Wilfred Genee heeft al heel lang een relatie met Lili Pirayesh (Genee). In 2008 trouwden de twee, maar nu zou de koek op zijn.

Onthulling over ‘vreemdganger’ Wilfred Genee

Onlangs vierde Genee zijn verjaardag, waarna hij met de voormalige nanny van het stel naar een kroeg gegaan zou zijn, ‘wat er vrij klef uitzag’. In de YouTube-show RoddelPraat belt Dennis Schouten met Lili: “Ja, maar joh, weet je. Echt serieus, lieverd, dat interesseert me echt geen zak. Wat denk je nou dat dit mij nog doet?”

Het is niet voor het eerst dat Genee in verband wordt gebracht met een affaire. Daar zei hij onlangs zelf over: “Het is de status die wij hebben, toch, als bekende Nederlander? Dan hoort het erbij dat mensen alles van je mogen vinden, ook al ze er helemaal niets van klopt.”

Jan Roos zegt tegen Schouten: “Lili is gewoon een vrouw die zegt: joh, luister, mijn man is beroemd, mijn man verdient heel veel geld, ik heb een lekker leven en af en toe laat mijn man zijn pony even bij het gras van de buren grazen, en dat vind ik allemaal wel goed.” Dennis denkt dat de koek gewoonweg op is: “Ik durf wel te concluderen dat die vrouw gewoon zoiets heeft van: ja, het is zo, prima.”

Roos: “En laten we eerlijk zijn: Lili is niet helemaal sexy en wild meer. Die begint ook zo langzamerhand richting de overgang te gaan. Die heeft twee natte oksels en één hele droge. Die krijgt opvliegers en die denkt: het zal allemaal wel, laat Wilfred lekker met z’n geverfde haar jonge meisjes batsen in de plaatselijke kroeg van Soest, kan mij het schelen. Dat maakt haar helemaal geen ene reet meer uit. Zij denkt: geen polonaise in mijn gang meer, alsjeblieft zeg.”

Zie jij een vreemdganger in Genee?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:00
74+
‘Van Persie en Te Kloese op het matje’
22:42
13+
‘Zorgen om Sébastien Haller’
22:24
11+
‘Na WK 2026 droomtransfer Denzel Dumfries’
22:06
279+
‘Stront aan de knikker voor Weghorst na Ajax-Feyenoord’
21:48
180+
‘Feyenoord bestolen van penalty na ‘rookie mistake”
21:30
428+
‘Ajax-Feyenoord krijgt staartje voor Robin van Persie’
21:12
233+
‘Slechtste van het veld verlaat maandag Feyenoord’
20:54
387+
‘Koeman juicht: nieuwe superster ontdekt tijdens Ajax-Feyenoord’
20:36
76+
PSV grootste winnaar na Ajax-Feyenoord
20:18
214+
Fred Grim doet opvallende bekentenis na Ajax-Feyenoord
20:00
93+
Valentijn Driessen geniet van Ajax, maar plaatst toch kanttekening
19:42
357+
‘Farioli huilt na uitspraak Van Persie’
19:24
90+
‘Feyenoord verloor één man bij Ajax uit het oog’
19:06
202+
‘Dikke Premier League-transfer na Ajax-Feyenoord’
18:50
71+
Kwakman looft Klassieker-uitblinker: “Heel erg knap”
18:35
78+
Timber: “Heeft geen nut om te focussen op de spelers die vertrekken”
18:20
50+
Hans Kraaij kan Mokio niet volgen: ‘Lijkt net interview in het Chinees’
18:05
68+
Smal legt vinger op zere Feyenoord-plek
17:49
58+
Van Persie: “Ja, ik heb een reactie gezien op verlies tegen FCSB”
17:34
327+
Bizarre teksten Hadj Moussa na de Klassieker
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie