‘Schandalige beslissing FIFA bij WK voor clubs’

Foto: ‘Schandalige beslissing FIFA bij WK voor clubs’

James Rodríguez is woedend op de FIFA, dat besloot Club Léon uit te sloten voor het komende WK voor club. De Colombiaanse middenvelder noemt de beslissing ‘enorm onrechtvaardig’ en denkt dat er meer aan de hand is.

James Rodríguez is woest op UEFA na uitsluiting Club Léon op WK voor clubs

Rodríguez reageerde fel na het nieuws dat zijn ploeg Club Léon werd uitgesloten van het mondiale clubtoernooi. Dit gebeurde vanwege het feit dat Club Léon en Pachuca CF dezelfde eigenaar zouden hebben, wat in strijd is met de regelgeving van de FIFA.

“Het is moeilijk te begrijpen waarom een club als Club Léon, die zo hard heeft gewerkt om zich te kwalificeren, nu wordt uitgesloten”, aldus Rodríguez, actief voor Club Léon sinds januari, in gesprek met Marca. “Dit is geen beslissing die de sport gaat helpen. Het is een klap in het gezicht van de fans, van ons als team en van de club. Het voetbal wordt hierdoor beschadigd.”

‘Voetbal is besmet’

“Het team dat nu deel zal nemen, zal besmet zijn. Dat wij ineens afwezig zijn, is vreemd. Misschien is er iemand die daar belang bij heeft. Ik heb veel twijfels, het voetbal is besmet”, besloot de teleurgestelde Rodríguez.

Club Léon kondigde juridische stappen tegen de FIFA aan, om zo deelname alsnog af te dwingen. De FIFA onderzoekt op zijn beurt de mogelijkheid om of Los Angeles FC (MLS) of Club América (Mexico) deel te laten nemen als vervanger van Club Léon.

Steun jij de beslissing van de FIFA?

  • Ja, gewoon terecht
  • Nee,
  • Ja, gewoon terecht
  • Nee,

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie