Sano over vraagprijs NEC: “Dat is te veel”

Foto: Sano over vraagprijs NEC: “Dat is te veel”

Kodai Sano wordt onder meer aan PSV, Feyenoord en FSV Mainz 05 gelinkt, maar NEC wil de Japanner absoluut niet kwijt in januari. Daarom zou de vraagprijs maar liefst twintig miljoen euro zijn.

Toptarget van Feyenoord en PSV schrikt

Tot verbazing bij Sano zelf. In De Volkskrant zegt hij: “Twintig miljoen? Dat is te veel, hoor. Ik ben bescheiden, heb pas een paar goals en assists. Robin Roefs ging voor tien miljoen naar Sunderland, toch? Dan is naar mijn gevoel 20 miljoen te veel voor mij; daarvoor moet ik tien goals, vijftien assists hebben.”

Sano sluit een transfer niet helemaal uit, maar wil dan wel sowieso naar een club waar hij veel gaat spelen, met het oog op het WK 2026 komende zomer. “Het belangrijkste is dat ik speel. Ik weet niet hoe de bondscoach denkt, maar als ik nog vier maanden goed speel, dan maak ik misschien een goede kans.”

“Ik werd als NEC-speler al twee keer geselecteerd.” De Nederlandse speelstijl ligt Sano goed, merkt hij zelf ook: “Het is niet zo fysiek als Duitsland en Engeland, maar toch al veel fysieker dan in Japan. Ik wilde me daarin verbeteren.”

Geen transfer Basar Önal

Meer spelers van NEC hebben zich in de kijker van verschillende clubs gespeeld. Eerder deze maand meldde transferjournalist Mounir Boualin van SoccerNews nog dat Basar Önal er goed op stond. Zo was er interesse van Besiktas en een andere club uit de Süper, terwijl vanuit Italië Pisa een poging wilde doen. De aanvallend ingestelde middenvelder zag het zelf niet zitten en zei ‘nee’. Iets waar NEC zeker niet van baalt.

Sano maakt het seizoen af bij NEC

  • Denk ik wel
  • Denk ik niet
  • Denk ik wel
  • Denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie