Sano in zak en as na bekerfinale: “Zoveel pijn”

Foto: Sano in zak en as na bekerfinale: “Zoveel pijn”

NEC had alle vertrouwen in een goede afloop, maar ging er zondagavond kansloos af in de bekerfinale: 5-1 voor AZ. Kodai Sano baalt als een stekker nu het wéér niet is gelukt om de KNVB Beker naar Nijmegen te brengen.

Afgang voor NEC in finale tegen AZ raakt Kodai Sano

NEC verloor al voor de vijfde keer in de clubgeschiedenis de KNVB Beker, waarvan de tweede keer in drie jaar tijd. “We waren vandaag gewoon niet goed genoeg. Fysiek niet, mentaal niet”, oordeelde de 22-jarige Sano na afloop tegenover De Gelderlander. “Ik weet niet waaraan dat ligt. Ik ben gewoon heel teleurgesteld, vooral omdat het mijn tweede verloren bekerfinale met NEC is.”

Sano merkt op dat de nederlaag in 2024 (1-0 voor Feyenoord) het extra erg maakt. “Als dit mijn eerste finale was, dan had ik waarschijnlijk niet zoveel pijn gehad als nu. Dan had ik snel gedacht aan welke dingen ik de volgende keer beter kon doen. Nu wil ik er niet over nadenken.” Zeker richting de achterban doet het hem pijn. “Ik wilde onze fans zo graag de beker geven.”

Zijn familie en vrienden in Japan keken live mee. “Wat ze mij stuurden? Dat dit kan gebeuren, dat wij weer vooruit moeten kijken naar de volgende wedstrijd. En weet je: de volgende training sta ik er ook gewoon weer”, aldus Sano, die veel kritiek kreeg omwille zijn eigen optreden.

Vertrekt Sano deze zomer?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

12:15
6+
‘PSV jaagt op deze twee Eredivisie-toppers’
11:50
4+
Hélène Hendriks onthult: ‘In gesprek met RTL…’
11:20
0+
‘Schandalige blunder van Marijn Beuker komt Ajax duur te staan’
10:46
8+
‘Malen maakt officieel transfer van 25 miljoen’
10:26
26+
‘Feyenoord bereikt principeakkoord met Robert Eenhoorn’
09:28
379+
‘Ajax haalt concurrent voor Gloukh binnen’
08:55
54+
‘Dick Advocaat voor ‘spek en bonen’ bij Feyenoord’
08:40
129+
‘Veerman treurt na jaloersmakende PSV-toptransfer’
08:25
37+
‘Keiharde dreun voor NOS na ’treurig’ WK-besluit’
08:10
283+
‘Ajax haalt lieveling terug: na degradatie’
07:50
111+
‘Van Persie slaat op hol met Feyenoord-transfers’
07:30
68+
‘Rechterhanden Jordi Cruijff per direct weg’
07:10
188+
‘John de Mol neemt bizar besluit met Thomas van Groningen na Vandaag Inside-week’
23:45
22+
Fabrizio Romano weet het zeker: “Volgend jaar de manager van United”
23:10
350+
‘Ajax kapot na plotseling vertrek Jordi Cruijff’
22:54
37+
Grote verrassing: Schreuder ontslagen door zijn club
22:34
49+
“De relatie tussen Real Madrid en Barça is volledig verbroken”
22:15
25+
PSV-duizendpoot ook belangrijk in verrassende rol
21:55
281+
‘AZ lacht Ajax keihard uit om gratis kadootje’
21:36
17+
Curaçao-selectie laat zich uit over soap: “De juiste keuze”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie