Russische EK-ganger omgekomen in Oekraïne

Foto: Russische EK-ganger omgekomen in Oekraïne

Aleksey Bugaev is op 43-jarige leeftijd overleden. De voormalig international van Rusland is omgekomen op het strijdtoneel met buurland Oekraïne.

Aleksey Bugaev (43) sterft tijdens oorlog

Bugaev speelde zeven interlands voor Rusland, waarvan twee op het EK van 2004. Hij kwam in actie tegen de latere finalisten Portugal (0-2 nederlaag) en Griekenland (2-1 zege). Daarnaast kwam de voetballer in eigen land uit voor Torpedo Moskou, Lokomotiv Moskou, Tom Tomsk, Chimki en FK Krasnodar.

Op slechts 29-jarige leeftijd zwaaide Bugaev af als profvoetballer. Hij ontwikkelde een alcoholprobleem en werd onlangs nog veroordeeld tot een lange gevangenisstraf vanwege handel in verdovende middelen (495 gram mefedron). De Rus besloot die straf te te kopen door als soldaat af te reizen naar Oekraïne.

Advocaat Anton Smirnov heeft de dood van Bugaev bevestigd via Telegram. Ook zijn vader heeft het nieuws medegedeeld. Het stoffelijk overschat van de oud-voetballer ligt nog aan het front, aangezien zijn lichaam niet verplaatst kan worden vanwege de zware gevechten.

Raakt dit nieuws je?

  • Ja, het blijft triest
  • Nee, het is zijn eigen schuld
  • Ja, het blijft triest
  • Nee, het is zijn eigen schuld

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie