Rotterdammer scoorde tegen ‘zijn’ Feyenoord: “Pakt niemand me nog af”

Foto: Rotterdammer scoorde tegen ‘zijn’ Feyenoord: “Pakt niemand me nog af”

Rijnsburgse Boys ging weliswaar in de beker onderuit tegen Feyenoord, maar desondanks hebben de spelers genoten van het treffen. Voor doelpuntenmaker Ilias Kariouh werd het een avond om nooit te vergeten tegen ‘zijn’ Feyenoord.

Uitgerekend Rotterdammer Ilias Kariouh scoorde tegen zijn favoriete club Feyenoord

Vlak voor rust stond Kariouh aan het einde van een goed uitgevoerde counter. De aanvaller bewaarde de rust, trok naar binnen en schoot raak. Een bijzondere treffer voor hem. “Ik ben zelf Rotterdammer en Feyenoorder”, aldus de doelpuntenmaker van Rijnsburgse Boys tegenover Voetbal International. “Niemand pakt het me meer af dat ik een goal tegen mijn eigen club heb gemaakt.”

Kariouh stond ineens tegenover spelers voor wie hij normaal juicht. “Ik was op het veld wel erg onder de indruk van Giménez. Elk balcontact van hem zat volgens mij.” Ploegmaat Mark van der Weijden nnoemt het eveneens een bijzondere ervaring. Hij is namelijk voor Ajax. Toch bemachtigde hij na afloop een Feyenoord-shirtje. “Van mijn directe tegenstander Thomas Beelen”, vertelt de topscorer van de Tweede Divisie. “Dat waren mooie duels, bij de corners een beetje duwen en trekken. Dat was wel lachen.”

Mooie sfeer

Van der Weijden genoot ook van de ambiance op het sportbark in Rijnsburg. “Bij de warming-up was er al zo veel publiek, en dan nog al dat vuurwerk. Ik zag die jongen met die krullen van Feyenoord, die Gjivai Zechiël, nog even schrikken van zo’n harde knal. Grappig, toch?”

Van der Weijden speelde zo’n zeven jaar geleden nog in de Vierde Klasse, maar klom langzaam omhoog en is nu een smaakmaker op het hoogste amateurniveau. “Heel eerlijk, als je destijds tegen me had gezegd dat ik ooit in de beker tegen Feyenoord zou spelen, had ik je voor gek verklaard. Dit is geweldig om mee te maken.”

Kan Rijnsburgse Boys trots zijn?

  • Natuurlijk wel
  • Is wat overdreven
  • Natuurlijk wel
  • Is wat overdreven

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:50
0+
‘Zonder Marokkaan is Spanje waardeloos’
18:32
7+
Berghuis reageert: “Of ik bij Oranje had moeten zitten?”
18:16
7+
Ihattaren over 104-voudig Oranje-international: ‘Zou hem zoekspelen’
18:00
1+
Europees kampioen Spanje begint toernooi tegen Nederlands getint Kaapverdië | WK Alarm
17:42
10+
Enorme Real Madrid-transfer beklonken vóór Dumfries-deal
17:24
1480+
‘Knallende ruzie in Oranje-spelershotel na duel met Japan’
17:05
485+
‘Koeman grijpt genadeloos in en zet speler uit Oranje’
16:47
24+
Feyenoord moet meteen in actie komen om Dumfries-scenario te voorkomen
16:28
81+
Van Basten krijgt wind van voren na kritiek op Oranje-ster
16:10
61+
Driessen kraakt Koeman na kapitale blunder
15:45
70+
Nederland wordt gek: ‘Hopeloze blunder met Wout Weghorst’
15:20
20+
‘Rick Karsdorp verrast met sensationele terugkeer’
15:00
126+
‘Girona-ster tekent in Eredivisie, maar niet bij Ajax’
14:56
118+
‘FIFA woest op Van Dijk’, die zegt wat ie-de-reen denkt
14:40
31+
‘Bondscoach Oranje-opponent ontslagen na slaande ruzie’
14:20
73+
‘Ontslagbrief voor NOS-analisten na Nederland – Japan’
14:00
12+
Bekende assistent van Ten Hag gaat terugkeren bij oude liefde
13:40
129+
‘Dick Advocaat gooit tweetal direct uit elftal van Curaçao’
13:20
595+
‘Belletje uit de ArenA: Sneijder en Van der Vaart samen naar Ajax’
13:04
283+
‘Van Dijk gaat helemaal los tegen Koeman’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie