Rotterdammer scoorde tegen ‘zijn’ Feyenoord: “Pakt niemand me nog af”

Foto: Rotterdammer scoorde tegen ‘zijn’ Feyenoord: “Pakt niemand me nog af”

Rijnsburgse Boys ging weliswaar in de beker onderuit tegen Feyenoord, maar desondanks hebben de spelers genoten van het treffen. Voor doelpuntenmaker Ilias Kariouh werd het een avond om nooit te vergeten tegen ‘zijn’ Feyenoord.

Uitgerekend Rotterdammer Ilias Kariouh scoorde tegen zijn favoriete club Feyenoord

Vlak voor rust stond Kariouh aan het einde van een goed uitgevoerde counter. De aanvaller bewaarde de rust, trok naar binnen en schoot raak. Een bijzondere treffer voor hem. “Ik ben zelf Rotterdammer en Feyenoorder”, aldus de doelpuntenmaker van Rijnsburgse Boys tegenover Voetbal International. “Niemand pakt het me meer af dat ik een goal tegen mijn eigen club heb gemaakt.”

Kariouh stond ineens tegenover spelers voor wie hij normaal juicht. “Ik was op het veld wel erg onder de indruk van Giménez. Elk balcontact van hem zat volgens mij.” Ploegmaat Mark van der Weijden nnoemt het eveneens een bijzondere ervaring. Hij is namelijk voor Ajax. Toch bemachtigde hij na afloop een Feyenoord-shirtje. “Van mijn directe tegenstander Thomas Beelen”, vertelt de topscorer van de Tweede Divisie. “Dat waren mooie duels, bij de corners een beetje duwen en trekken. Dat was wel lachen.”

Mooie sfeer

Van der Weijden genoot ook van de ambiance op het sportbark in Rijnsburg. “Bij de warming-up was er al zo veel publiek, en dan nog al dat vuurwerk. Ik zag die jongen met die krullen van Feyenoord, die Gjivai Zechiël, nog even schrikken van zo’n harde knal. Grappig, toch?”

Van der Weijden speelde zo’n zeven jaar geleden nog in de Vierde Klasse, maar klom langzaam omhoog en is nu een smaakmaker op het hoogste amateurniveau. “Heel eerlijk, als je destijds tegen me had gezegd dat ik ooit in de beker tegen Feyenoord zou spelen, had ik je voor gek verklaard. Dit is geweldig om mee te maken.”

Kan Rijnsburgse Boys trots zijn?

  • Natuurlijk wel
  • Is wat overdreven
  • Natuurlijk wel
  • Is wat overdreven

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

09:00
0+
Op welke zender kijk je Feyenoord – Heerenveen in de KNVB Beker?
08:45
6+
‘Heel Nederland valt over ‘boerenuitspraak’ Johan Derksen’
08:30
1+
Voormalig Vandaag Inside-gast gekraakt: “Kan er niks van!”
08:15
36+
‘Sem Steijn-ingreep bij Feyenoord’
08:00
481+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Excelsior Maassluis: Grim verrast met debutant
07:45
12+
Op welke zender kijk je Excelsior Maassluis – Ajax in de KNVB Beker?
07:30
14+
Dit is het programma in de tweede ronde van de KNVB Beker
07:15
49+
Op welke zender kijk je PSV – GVVV in de KNVB Beker live?
07:00
176+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen GVVV: Bosz gooit alles om
23:36
61+
Ten Cate reageert op ‘uitsluiting Suriname’
23:24
73+
Van Basten fileert Feyenoorder: “Echt bonje”
23:12
24+
“Joey Veerman moet niet zeuren”
23:00
171+
“Grim is heel erg geschrokken”
22:44
135+
‘Overmars meldt zich opeens bij Ajax’
22:34
32+
‘Eredivisie-transfer voor El Kachati’
22:22
38+
Uitblinker in Klassieker: “Da’s een goeie speler”
22:04
83+
“Feyenoord voelde zich te superieur tegen Ajax”
21:48
18+
‘Feyenoord-sentiment’ bezorgt Ajax voordeel
21:34
173+
‘Groen licht voor transfer naar Ajax’
21:21
40+
Ajax breekt contract Bouwman open
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie