RKC op hoofdlijnen akkoord met oude bekende spits

Foto: RKC op hoofdlijnen akkoord met oude bekende spits

RKC Waalwijk gaat zich hoogstwaarschijnlijk op korte termijn versterken met Finn Stokkers. Na zijn transfervrije vertrek bij Go Ahead Eagles gaat de dertigjarige spits terugkeren bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. Dat melden bronnen rondom de club uit Deventer aan SoccerNews.

RKC Waalwijk mondeling akkoord met Finn Stokkers

Finn Stokkers lijkt spoedig terug te gaan keren bij RKC Waalwijk. De dertigjarige spits is hard op weg naar de Brabantse club en zal, als de laatste plooien worden gladgestreken, een contract voor twee seizoenen ondertekenen. De aanvaller is transfervrij nadat zijn verbintenis bij Go Ahead Eagles afliep.

De afgelopen dagen trainde hij nog mee bij de club uit Deventer om zijn conditie op pijl te houden. Dit zal de aanvalsleider vermoedelijk de komende dagen nog blijven doen, voordat hij zijn overstap naar RKC zal afronden. Na vier seizoenen komt er dus een einde aan de samenwerking tussen Stokkers en Go Ahead.

Met Stokkers haalt RKC een ervaren spits in huis. De aanvaller beschikt over een flinke staat van dienst in zowel de Eredivisie als de Keuken Kampioen Divisie en moet de voorhoede van de Waalwijkers van extra kwaliteit, ervaring en goals gaan voorzien. Tussen 2020 en 2022 was Stokkers ook al actief in Waalwijk.

Naast RKC en Go Ahead Eagles kwam de spits uit voor Sparta Rotterdam, Fortuna Sittard en NAC Breda. Op het tweede niveau van Nederland scoorde hij 33 keer en was hij 21 keer aangever in 118 wedstrijden. Afgelopen seizoen was hij slechts één keer trefzeker in dienst van de Deventenaren.

Belangrijke rol Joseph Oosting

Bronnen rondom de club uit Deventer melden ons dat de nieuwe hoofdtrainer van Go Ahead Eagles, Joseph Oosting, ook een belangrijke rol heeft gespeeld in deze stap. De 54-jarige trainer, die eerder werkzaam was bij RKC, heeft Stokkers een duwtje in de rug gegeven richting Waalwijk.

Oosting denkt dat de ervaren spits van grote waarde kan zijn voor de blauw-gelen in de KKD. Na de medische keuring zal Stokkers dus een contract tot medio 2028 tekenen in het Mandemakers Stadion.

Mooie stap?

  • Ja, vind ik wel
  • Nee, vind ik niet
  • Ja, vind ik wel
  • Nee, vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie