‘Rel die zijn weerga niet kent’ rond Makkelie en dood Dieperink

Foto: ‘Rel die zijn weerga niet kent’ rond Makkelie en dood Dieperink

Volgens Johan Derksen zit er een rel aan te komen ‘die zijn weerga’ niet kent rond onder meer Danny Makkelie en de overleden scheidsrechter Rob Dieperink.

‘Danny Makkelie niet welkom op begrafenis Dieperink’

In Vandaag Inside stelt Derksen dat er veel vooraf is gegaan aan de tragische dood van Dieperink, én hij weet te melden dat Makkelie niet welkom is op de begrafenis van de arbiter: “Ik denk dat Makkelie verder in de problemen komt, want hij is niet welkom op de begrafenis van Dieperink.”

“Er is een rel aan het komen die zijn weerga niet kent. De familie van Dieperink vindt hem ongewenst op de begrafenis. Er is van alles gebeurd waar wij nog niets van weten. En als Makkelie de Johan Cruijff Schaal fluit, wil de familie ook niet dat er een minuut stilte gehouden wordt”, aldus De Snor.

Presentator Wilfred Genee schrikt daar behoorlijk van: “Zo, dit is wel heel heftig!” Ook Bas Nijhuis reageert: “Het is nog onbekend wie de Johan Cruijff Schaal fluit, maar ik sta hier wel van te kijken. Wij hebben er niks over gehoord.”

Valentijn Driessen heeft eveneens vernomen dat er meer speelt: “Ik heb Hugo Borst ook gehoord, die gooit wat de wereld in.”

“Dan kan je denken: dat moet je niet doen, dat is aan de familie, maar het klopt wel dat er veel meer speelt”, aldus de journalist annex televisiepersoonlijkheid. “En het was heel goed voorbereid door Rob Dieperink, het was waarschijnlijk niet alleen de man die wat riep bij Go Ahead Eagles-AEK Larnaca.”

“Ik zie je zaterdag weer, ik kijk ernaar uit”

Kevin Bodde, grensrechter bij de bovengenoemde oefenpartij, zou op zaterdag eigenlijk óók het veld op stappen aan de zijde van Dieperink. Hij schrijft op social media: “De tweede oefenwedstrijd. Een wedstrijd waar je bij zou zijn, Rob. Vorige week hadden we de eerste oefenwedstrijd bij Go Ahead Eagles. We hadden zondag nog contact over deze tweede oefenwedstrijd tussen PEC Zwolle en Cercle Brugge en de wedstrijden die er de komende maanden nog zouden volgen. Dat wilde je graag.”

“Het gesprek eindigde met: ik zie je zaterdag weer, ik kijk ernaar uit”, onthult Bodde. “Woorden die ik helaas nooit meer zal vergeten. Je was er zaterdag zeker bij. Helaas niet fysiek, maar in mijn gedachten. Dat gevoel ga ik in elke wedstrijd meenemen. Jij gaf mij vertrouwen langs de lijn, maar ook zeker buiten het veld of stadion.”

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie