‘Reiziger moet dit Jong Oranje-trio opstellen’

Foto: ‘Reiziger moet dit Jong Oranje-trio opstellen’

Bondscoach Michael Reiziger moet puzzelen voor de halve finale tegen Jong Engeland. Kiki Musampa zou bij Jong Oranje kiezen voor Bjorn Meijer, Youri Regeer en Ernest Poku.

Jong Oranje-coach Michael Reiziger moet puzzelen

Mark van Bommel, Kenneth Taylor en Devyne Rensch ontbreken woensdagavond door schorsingen. Eerstgenoemde kreeg tegen Jong Portugal (1-0 zege) tweemaal geel, waar zijn teamgenoten voor de tweede keer dit toernooi een gele prent incasseerden. Reiziger mist derhalve drie sterkhouders in de halve finale.

Kiki Musampa pleit bij Ziggo Sport voor Ian Maatsen als middenvelder. “Ik zou kijken naar hoe je bent geëindigd”, aldus de oud-voetballer. “Dat was met Maatsen op het middenveld, dat pakte goed uit. Het zat goed in elkaar en het was compact. Dat heb je tegen de Engelsen ook nodig.”

Meijer en Regeer spelen wat hem betreft ook. “Meijer viel goed in, en op rechts heb je Regeer of Neraysho Kasanwirjo. Dat zijn de enige smaken die je hebt aan die kant. Dan zou ik toch kiezen voor Regeer.” Op linksbuiten voorziet hij een kans voor Poku.

Tafelgenoot Ronald de Boer denkt dat Antoni Milambo een kans krijgt. “Maatsen op linksback. En als dat dan niet loopt, dan kan hij altijd weer terugschakelen naar de variant van de laatste wedstrijd tegen Portugal.”

Eens met Musampa?

  • Volledig
  • Deels
  • Totaal niet
  • Volledig
  • Deels
  • Totaal niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie