‘Real Madrid stunt met ‘Nederlandse’ supertransfer’

Foto: ‘Real Madrid stunt met ‘Nederlandse’ supertransfer’

Real Madrid staat momenteel tweede in LaLiga en dat zint De Koninklijke niet. Wat nog erger is voor de MadrileƱos, is dat aartsrivaal FC Barcelona koploper is. In de Spaanse hoofdstad worden plannen gesmeed om de ploeg te versterken. Daarbij heeft de Europese grootmacht volgens Spaanse bronnen het jawoord gekregen van een ‘Nederlander’.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Spaanse pers: ‘Dean Huijsen heeft ja gezegd tegen Real Madrid, deal met Bournemouth moet nog volgen’

Tijdens El Chiringuito de Jugones, een Spaanse talkshow die over de voetbalwereld gaat, vertelde Eduardo Inda (een Spaanse voetbaljournalist, red.) namelijk dat Dean Huijsen naar Real Madrid moet komen. “Hij heeft ja gezegd tegen een contract voor de komende zes seizoenen voor de Madrileense club.”

“Het enige discussiepunt is er nog tussen Real en Huijsens club, Bournemouth. De Engelse ploeg vraagt 50 miljoen euro, de Madrilenen willen een goedkopere deal.” De hoofdredacteur van OK Diario weet dat de nummer twee van LaLiga ook een eigen jeugdproduct ziet als toekomstige centrumverdediger. “Dat zou gaan om Joan MartĆ­nez.”

Huijsen, die volgende week zijn twintigste verjaardag viert, werd geboren in Nederland. Op vijfjarige leeftijd verhuisde hij met zijn ouders naar Spanje. De centrale verdediger doorliep de Nederlandse nationale jeugdelftallen, maar koos bij de profs voor de Spaanse nationale ploeg.

Onlangs maakte hij in De Kuip zijn debuut voor de Spaanse formatie. In het Nations League-tweeluik met Nederland won Spanje na strafschoppen. Voor zijn transfer naar Bournemouth, speelde Huijsen ook al voor Juventus en AS Roma. Bij Real bestaat de verdedigende concurrentie uit met name Antonio Rüdiger en Raúl Asencio. Van Eder Militão en David Alaba wordt in Madrid verwacht dat ze na hun blessures niet meer op het absolute topniveau terugkeren,

Het voetbalnieuws als eerste lezen? Volg SoccerNews ook op WhatsApp!

Volg SoccerNews via ons WhatsApp-kanaal en mis niets van het belangrijkste voetbalnieuws!

Goede transfer voor Huijsen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

13:50
0+
Kraaij ziet ‘iets geks’ bij Ajax: ‘Qua punten niet beter dan Heitinga’
13:34
2+
BarƧa-verdediger Araujo: ‘Anderhalf jaar angst, depressie’
13:17
2+
‘Wilfred Genee vernietigde carriĆØre HĆ©lĆØne Hendriks bijna’
13:05
75+
Naam Europees voetballer van het jaar 2013 duikt op in Epstein Files
12:48
22+
NOS-commentator met de dood bedreigd: “Het is bizar”
12:33
46+
‘Cruijff nu al lijnrecht tegenover Beuker bij Ajax’
12:16
28+
Kwakman over Spaanse trainer Jong Ajax: “Van wat ik heb begrepen..”
12:03
0+
Voorspelling Ajax – Fortuna Sittard: thuiszege met tegengoal
12:00
66+
Nieuwe Jong Ajax-trainer niet geliefd bij vorige club: “Verkocht gebakken lucht”
11:47
157+
‘Danny Buijs verlaat Fortuna voor andere Eredivisionist’
11:33
34+
Plots groot nieuws over John Heitinga vanuit Londen
11:31
0+
Voorspelling FC Volendam – PSV: koploper wint in doelpuntrijk duel
11:15
35+
Zorgen om ‘veertien van de achttien Eredivisie-trainers’
11:00
76+
‘Perr Schuurs hard op weg naar Eredivisie-subtop’
10:48
10+
PSV-doelman begon als veldspeler: “Beetje vals gespeeld”
10:34
27+
Feyenoord gefileerd: ‘Dit in 50 jaar bijna nooit meegemaakt’
10:23
54+
‘Belachelijk bedrag voor Kodai Sano’
10:03
106+
‘Feyenoord wil WK 2026 gebruiken voor miljoenentransfer’
09:51
7+
Op welke zender kijk je Aston Villa – Brighton live?
09:32
141+
Mysterie bij Ajax? “Je voelt het aan alles”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie