Reactie Peter Bosz na PSV-Heerenveen spreekt boekdelen

Foto: Reactie Peter Bosz na PSV-Heerenveen spreekt boekdelen

PSV won op zaterdagavond voor het eerst sinds eind januari in de Eredivisie. In het eigen Philips Stadion werd het 2-1 tegen SC Heerenveen. Naderhand was er bij trainer Peter Bosz vooral plaats voor opluchting, zeker na de doordeweekse oorwassing in de Champions League.

Peter Bosz opgelucht, nadat PSV tegen SC Heerenveen eerste Eredivisie-zege in lange tijd boekte

Voor de camera’s van ESPN haalde Bosz opgelucht adem. “Ik ben tevreden met de overwinning, als je ziet in welke situatie we nu zitten. De uitslag deed geen recht aan de wedstrijd die we speelden. Als dat wel zo was, hadden we geen tegendoelpunt gekregen en zelf meer doelpunten gemaakt.”

“Het winnen zal vertrouwen geven. Dat dit dan ook nog eens gebeurt met het voetbal dat we normaal gesproken spelen, daar ben ik helemaal blij mee”, onderstreepte de 61-jarige oefenmeester. “Als de resultaten uitblijven, gaat het vertrouwen op een bepaald moment weg. We kregen met 1-7 op onze sodemieter van Arsenal, dan staat de druk erop.”

Na bijna een jaar blessureleed was er de rentree van Sergiño Dest. “Hij stuurde me op vrijdagavond laat nog berichten dat hij er klaar voor was. Hij wil dus echt heel graag. Het kwam zo uit, want Richy (Ledezma) moest eraf met hoofdletsel. Sergiño mocht maximaal dertig minuten spelen.”

Het voetbalnieuws als eerste lezen? Volg SoccerNews ook op WhatsApp!

Volg SoccerNews via ons WhatsApp-kanaal en mis niets van het belangrijkste voetbalnieuws!

Zie jij PSV nog kampioen worden?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie