‘Raheem Sterling-alarm voor Feyenoord – Ajax’

Foto: ‘Raheem Sterling-alarm voor Feyenoord – Ajax’

De Kuip was afgelopen zondag getuige van het debuut van Raheem Sterling voor Feyenoord. De 82-voudig Engels international kreeg een half uur speeltijd van Robin van Persie in de gewonnen wedstrijd tegen Telstar (2-1). Kees Luijckx komt direct met een duidelijk waarschuwing richting De Klassieker over een maand.

‘Raheem Sterling kan niet overtuigen, zelfs niet tegen Telstar’

Na een uur spelen gingen de mensen in De Kuip staan; Sterling stond namelijk aan de zijlijn klaar om in te vallen. De 31-jarige vleugelspeler loste Gijs Smal af en mocht zich een half uur laten zien aan het Feyenoord-publiek. Dit is hem echter nauwelijks gelukt, is Luijckx van mening. “Ik moet je zeggen dat ik wel heb genoten van alle ophef van de afgelopen weken, maar het viel uiteindelijk allemaal wel een beetje tegen”, begint de analist op ESPN.

“Ik vind het mooi om te zien dat er zo veel hoop is, vanuit het publiek. Bij elk balcontact ging het publiek staan. Alleen heeft hij het vermogen nog niet om écht iets te laten zien, zelfs niet tegen Telstar”, vervolgt hij. Sterling wist geen potten te breken en dat kwam hem op sociale media al op een hoop kritiek te staan. ‘Ligt aan mij of is die Sterling nou zo zwaar?’, klonk het onder meer. ‘Hij oogt niet echt fit hè…’

“Het is natuurlijk Raheem Sterling en daarom geef je hem de kans, vanwege zijn status, maar eigenlijk kan het nog niet”, vervolgt de analist van ESPN. “Maar het is duidelijk dat hij op den duur impact moet gaan maken. Dit kan tegen Telstar, maar niet tegen Ajax.” Op 22 maart staat De Klassieker op het programma in Rotterdam.

Feyenoord nog niets beter dan een jaar geleden

Volgens Luijckx wordt het hoog tijd dat Feyenoord stappen gaat maken in de ontwikkeling. Hoewel de afgelopen drie competitiewedstrijden werden gewonnen, heerst er absoluut geen hosannastemming in De Kuip. “We zijn nu een jaar verder onder Van Persie en eigenlijk is alles nog hetzelfde. Ze moeten echt tweede worden en de selectie versterken met de Champions League-miljoenen die dan binnenkomen.”

Aan de andere kant is de oud-voetballer wél positief over de keuze om Jordan Bos als linksbuiten te laten spelen. “Van Persie is af en toe onnavolgbaar, maar zijn keuze voor Jordan Bos als linksbuiten pakte goed uit, vond ik”, oordeelt Luijckx. “Hij was snel en gevaarlijk. Verder vond ik Wellenreuther echt de uitblinker. Hij had een paar cruciale reddingen en een voorassist. Maar het zegt genoeg dat de keeper de uitblinker is tegen de nummer zeventien.”

Gaat Sterling snel impact maken bij Feyenoord?

  • Ja, denk ik wel
  • Nee, denk ik niet
  • Ja, denk ik wel
  • Nee, denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:00
1958+
‘Ajax zorgt voor nóg meer transfervuurwerk’
22:30
7225+
Nederland huilt na bekendmaking nieuwe bondscoach Oranje
21:55
21+
Plots kritiek op Kees Smit: “Dat is bijna té”
21:36
102+
‘Nederlandse club heeft ‘nieuwe Lucas Pratto’ gehaald’
21:17
123+
“Brandt is wel een beetje een mooiweervoetballer”
20:57
34+
Kuipers velt duidelijk oordeel over kritiek op scheidsrechters
20:39
177+
‘Bizarre beslissing bepaalde uitkomst Sparta-Feyenoord’
20:20
52+
‘Bosz moet zich zorgen maken om ‘arrogant’ PSV’
20:02
369+
Míchel zet Cruijff aan het werk met duidelijke ‘Godts-opdracht’
19:44
608+
‘Groot schandaal bij PSV – Fortuna Sittard’
19:25
20+
Ten Hag was in beeld als Oranje-bondscoach
19:06
162+
Míchel kritisch na moeizame zege Ajax
18:47
29+
Ten Hag heeft transfertarget van 5 miljoen bijna binnen
18:29
86+
Godts laat zich uit over ‘aanstaande transfer’
18:12
1386+
KNVB choqueert met nieuwe bondscoach: ‘Geen Reiziger, ook geen Van Gaal’
15:51
1306+
‘Míchel gooit twee Ajacieden uit elftal’
15:35
68+
Van Bronckhorst: “Als je zo veel kansen krijgt…”
15:06
94+
Onthuld: Feyenoorder niet op Kasteel wegens transfer
15:00
660+
Megatransfer Ajax ‘live bekendgemaakt’ in Zwolle
14:35
86+
Míchel verklaart wisselingen, Godts haakt af

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie