‘Publieke omroep haalt Studio Voetbal van tv’

Foto: ‘Publieke omroep haalt Studio Voetbal van tv’

Studio Voetbal wordt al sinds jaar en dag op de zondagavond uitgezonden op NPO1, maar er is vermoedelijk groot nieuws op komst over de talkshow.

‘Studio Voetbal verdwijnt binnenkort’

Televisiekenner Tina Nijkamp stelt in haar podcast Tina’s TV Update dat de situatie niet langer houdbaar is: “Het is inderdaad opvallend dat er bijna nooit vrouwen aan tafel zitten, maar het scoort sowieso heel slecht.” Gisteren werd de show door 327.000 mensen bekeken en dat is geen vruchtbare bodem voor de toekomst.

Nijkamp verwacht daarom dat de publieke omroep binnenkort al ingrijpt: “De vraag is niet of, maar wanneer het programma verplaatst gaat worden naar NPO3 of alleen op NPO Start te zien zal zijn. Zulke lage scores zijn voor NPO1 niet langer houdbaar.”

“Dat is geen tv”

Onlangs werd Studio Voetbal nog afgebrand in Vandaag Inside. Begin mei vroeg presentator Wilfred Genee aan Valentijn Driessen of hij de laatste uitzending bekeken had: “Nee, daar hoef je ook niet meer naar te kijken. Daar wordt gewoon weinig tot niets gezegd.”

Hugo Borst was jarenlang een van de vaste gezichten van Studio Voetbal: “Het was lekker, met Jack van Gelder, Youri Mulder en ik, en dan nodigden we nog iemand uit. Maar in principe vind ik: een extra gast uit de voetballerij is doorgaans niet interessant. Zelfs als het iconische trainers of voetballers zijn, ze zeggen doorgaans niks.” René van der Gijp haalde een uitspraak van Guus Hiddink in het programma aan, over Brian Brobbey, ‘ik vind het altijd leuk dat, als iedereen tegen hem is, om dan voor hem te zijn’: “Dat is geen tv, waar slaat dat op? Zeg gewoon wat je te zeggen hebt.” Johan Derksen: “Wat is dat voor gelul? Er zitten een miljoen mensen te koekeloeren, die worden gewoon in de maling genomen.”

Kijk jij Studio Voetbal?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie