‘PSV’er nooit meer in de basis na Olympiakos-uit’

Foto: ‘PSV’er nooit meer in de basis na Olympiakos-uit’

Matej Kovár kwam deze zomer als relatief onbekende doelman binnen bij PSV en al gauw werd de Tsjech eerste keeper. De sluitpost won daarmee de concurrentiestrijd van Nick Olij, die het met een reserverol moet doen. Als het aan een de fans van de ploeg uit Eindhoven ligt komt daar echter gauw verandering in.

‘Kovar per direct uit basis’

De kritiek op Kovar is dinsdag niet mals. Een echte blunder maakte de goalie niet, maar hij overtuigde ook niet echt. Vooral opbouwend is het matig. “Echt een paniek keeper”, klinkt het na de tweede ‘blinde bal’ op X. Het ziet er simpelweg niet uit: “Kovar heeft het aura van een stapel oud papier. Soort boekhouder van de plaatselijke Zonnebloem.”

“Wie heeft in godsnaam die Kovar gescout?”, vraagt een supporter zich af. “Wat een extreem matige keeper. Voetballend bijzonder zwak.” Het is tijd voor verandering, want: “Je zou PSV weer eens een doelman gunnen die punten pakt voor de ploeg.”

En laat er bij PSV nou net nog een doelman rondlopen met een goede staat van dienst. Is hij niet de sluitpost naar wie de fans verlangen? Zeker één supporter denkt van wel: Misschien toch maar eens Olij een kans geven, in plaats van Kovar.”

Zeg 't maar…

  • Liever Kovar op goal
  • Tijd voor Olij!
  • Liever Kovar op goal
  • Tijd voor Olij!

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie