‘PSV wil door met ‘verbinder’, maar is geen abc’tje’

Foto: ‘PSV wil door met ‘verbinder’, maar is geen abc’tje’

PSV kan in de Champions League nu ook beschikken over Ivan Perisic. De geroutineerde Kroaat was in de competitiefase van het miljardenbal niet speelgerechtigd, maar kan nu tegen Juventus wel in actie komen. Dat is een opsteker voor de Nederlandse landskampioen, die graag door wil met de ‘verbinder’ binnen de PSV-selectie meldt het Eindhovens Dagblad.

ED: PSV wil langer door met verbinder Perisic

“Ook de 140-voudig international was zaterdag des duivels in het Philips Stadion. Perisic schopte aan de zijlijn een stel kussens omver, nadat scheidsrechter Allard Lindhout na PSV-Willem II voor het laatst op zijn fluitje blies”, schrijft het Eindhovens Dagblad over de enorme teleurstelling bij de Kroaat na het gelijke spel tegen de Tilburgers.

Voorbeeld voor spelersgroep

De vleugelspeler herpakte zich snel weer en was daarna de verbinder om ervoor te zorgen dat de neuzen weer dezelfde kant op komen te staan. Bosz liet zich al lovend uit over de Kroaat op het persmoment en ook algemeen directeur Marcel Brands in het Brabants medium te spreken over de aanvaller. “Hij is qua professionaliteit een geweldig voorbeeld voor de groep. In Belgrado wilde hij vorige maand per se met de groep mee, terwijl hij daar vanwege de UEFA-reglementen nog niet mocht spelen. Vooraf kwam hij nog even bij de kleedkamer om iedereen succes te wensen en moed in te spreken. Dat is Ivan en daar zijn we ontzettend content mee.”

Brands stelt dat Perisic zich duidelijk probeert te mengen in het groepsproces. “Hij beweegt zich zeker niet anoniem door de groep.” Dat schetst ook het Eindhovens Dagblad. “Juist nu het minder gaat, is Perisic volgens alle PSV-actoren een van de eersten die probeert om de zaak bij elkaar te houden.” PSV hoopt de Kroaat nog een jaar langer te kunnen binden, maar volgens de krant is dat nog geen abc-tje. Ingewijden verwachten wel dat Perisic nog een jaar wil blijven spelen, wat mogelijk in Eindhoven zal zijn.

Moet PSV Perisic zien te behouden?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

12:48
5+
Boegbeeld over Ajax-terugkeer: ‘Iets wat ik ambieer’
12:33
8+
Met deze BN’er ging Derksen naar bed: “Daarna wel mijn snor gewassen”
12:16
18+
Vermoedelijke opstelling Oranje tegen Spanje: counteren met debutant
12:00
38+
Hoe cokesmokkel Dean Huijsen in de armen van Spanje dreef
11:45
6+
‘Positiewisseling voor Ajax-huurling’
11:30
167+
‘Feyenoord én PSV profiteren van ‘competitievervalsing”
11:15
29+
Deze spelers staan op scherp tijdens Spanje – Nederland
10:58
121+
Nations League-winnaar al bekend? “Hele grote toekomst”
10:43
43+
‘Braziliaanse boost voor Paixão-transfer’
10:28
38+
‘Sam Beukema verlaat Bologna’
10:13
32+
Winnende Taylor onthult bijzondere bijnaam van Ajax-ploeggenoot
09:57
264+
‘Oranje-kanon naar Real Madrid’
09:43
47+
Engeland gaat he-le-maal los over ‘gestoord’ Henderson-besluit
09:27
61+
Kieft laakt Oranje-tweetal: “Een grote fout”
09:12
63+
‘Toptransfer voor Jorrel Hato én Dean Huijsen’
08:55
21+
Op welke zender kijk je Spanje – Nederland?
08:40
72+
‘Hartman lost Oranje-probleem niet op’
08:25
343+
‘John de Mol trekt stekker uit Vandaag Inside’
08:10
33+
‘Wéér penaltyschandaal Danny Makkelie’
23:38
116+
“Is Memphis een filmster? Is het Onze Lieve Heer?”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie