‘PSV wil aanvaller die deze week nog winnende goal maakte tegen Bayern München’

Foto: ‘PSV wil aanvaller die deze week nog winnende goal maakte tegen Bayern München’

Het heeft er inmiddels alle schijn van dat PSV Noa Lang, Malik Tillman én Johan Bakayoko gaat verkopen. Er moeten dus twee flankspelers bij gaan komen en mogelijk wordt één van hen Andreas Schjelderup.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Zien we Andreas Schjelderup komend seizoen in de Eredivisie?

De jonge Noor scoorde voor SL Benfica afgelopen midweek nog de winnende treffer in de 1-0 zege op Bayern München, op het WK Clubteams, maar toch mag hij vertrekken van de Portugezen. Er is veel interesse van meerdere clubs uit de Europese topcompetities, toch zou PSV momenteel op pole position liggen. Como, Bournemouth, Villarreal en Real Betis klinken in de wandelgangen als concurrenten.

Dat meldt het Noorse medium Nettavisen. De vraag is nog wel of Schjelderup haalbaar is, want Benfica heeft zelf vijftien miljoen voor de linksbuiten betaald en zijn huidige marktwaarde wordt ook op ongeveer dat bedrag ingeschat. Wel is het een feit dat er dankzij Lang (35), Tillman (35) en Bakayoko (20) veel miljoenen binnen zullen gaan komen.

“Schjelderup was vorig seizoen een veelbesproken speler bij de Portugese topclub. Vooral in de Champions League was de 21-jarige speler in meerdere wedstrijden in topvorm. Maar onder de nieuwe trainer Bruno Lage heeft hij nooit het volste vertrouwen gekregen en volgens Nettavisen is de kans groot dat Schjelderup deze zomer de club uit Lissabon verlaat”, klinkt het. Als jonkie liep Schjelderup al eens stage in Eindhoven, hij staat dus al héél lang op het lijstje bij de Nederlandse kampioen.

Acht jij hem haalbaar voor PSV?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie