PSV-wanvertoning afgezwakt: “Zo werkt het niet”

Foto: PSV-wanvertoning afgezwakt: “Zo werkt het niet”

Jong PSV ging maandagavond met 7 spelers uit de A-selectie onderuit tegen stadsgenoot FC Eindhoven. Dat ondanks dat namen als Johan Bakayoko, Adam Nagalo en Couhaib Driouech binnen de lijnen stonden. Waar Jong PSV-spelers spraken van een beschamende vertoning, daar zwakte trainer Alfons Groenendijk het resultaat af.

Jong PSV-trainer Alfons Groenendijk zwakt beschamende nederlaag af

PSV’er Jesper Uneken sprak tegenover ESPN duidelijke woorden. “Dit is wel een beetje beschamend, zeker als je kijkt met welk elftal je komt. Je hebt elf fantastische namen op het veld staan en bent niet in staat om van FC Eindhoven te winnen…”

Groenendijk was een stuk milder en wees naar een oorzaak voor de nederlaag. “Het zijn allereerst heel jonge spelers. Grote namen, dat kan iedereen wel vinden, maar ik sta daar toch wat anders in. Dit zijn jongens die ook nog veel moeten leren. Je speelt in een samenstelling waarin je nooit speelt of traint. Dus het is niet zo makkelijk als iedereen denkt. Je kunt niet een paar goede spelers bij elkaar zetten en denken dat het meteen loopt als een geoliede machine. Zo werkt het niet.”

Mooie uitdaging voor FC Eindhoven

Maurice Verberne, trainer van FC Eindhoven, vond het wel leuk om tegen spelers van het kaliber Bakayoko te spelen. “Dan denk je wel: wat zijn de kwaliteiten van Bakayoko en wat zullen ze daarmee gaan doen? Maar ik ga onze speelstijl niet aanpassen. Ik vind het zelf wel leuk dat dit soort spelers meedoen. Bakayoko kon aan het begin van het seizoen voor vijftig miljoen euro weg. Driouech is voor vele miljoenen gehaald. Als je je daar dan mee kan meten, dat is een mooie uitdaging.”

Eindhoven-verdediger Terrence Douglas moest de Belgische aanvaller beteugelen en vond het een mooie uitdaging. “Je weet dat spelers van het eerste kunnen terugkomen, dus je bereidt je daar wel op voor. Het was een goede uitdaging om je te kunnen meten met dat niveau. Hij is niet de slechtste”, besloot de verdediger met een kwinkslag.

Een wanvertoning?

  • Ja, absoluut
  • Nee, valt wel mee
  • Ja, absoluut
  • Nee, valt wel mee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:21
1314+
‘Barça en Real jaloers op Ajax na handtekening’
23:04
1297+
‘Speler van 25 miljoen’ gespot in ArenA: legt Ajax hem vast?
22:47
371+
‘Ihattaren per direct weg bij Fortuna’
22:30
28+
‘Memphis Depay uit Oranje-basis, opvolger bekend’
22:13
53+
Inter-Juventus loopt compleet uit de hand: ruzie in catacomben
21:56
75+
Mokerslag voor Timber en Paixão bij Marseille
21:39
196+
‘Er is iets mis met Raheem Sterling bij Feyenoord’
21:34
0+
Voorspelling Borussia Dortmund – Atalanta: Dortmund pakt voorsprong in duel met twee gezichten
21:22
41+
‘Onthuld: ‘Ja, ik heb kennis met Ten Hag gemaakt”
21:05
98+
‘Miljoenenklapper na Ajax-Fortuna’
20:48
97+
Opeens pijnlijke conclusie over Bijlow en Van Persie
20:31
114+
Nu al vernietigend oordeel over Jordi Cruijff bij Ajax
20:14
3+
Op welke zender kijk je Girona – Barcelona?
19:57
41+
Bestemming Feyenoord-trip Van Persie en Sterling bekend
19:40
190+
Nederland heeft bijzonder oordeel over Mats Deijl en Feyenoord
19:23
11+
Op welke zender kijk je Napoli – Roma live?
19:06
86+
Nieuwe datum Sparta-NEC bekend na staking door sneeuwval
18:49
62+
De Busser hekelt scheidsrechter: ‘Leek 12 tegen 10’
18:34
53+
‘Grote clubs kijken alleen naar Ajax – Feyenoord en Ajax – PSV’
18:20
54+
Quilindschy Hartman aan de schandpaal in Burnley
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie