‘PSV vindt nieuwe Lozano’

Foto: ‘PSV vindt nieuwe Lozano’

Hirving Lozano maakte in twee periodes furore bij PSV in Eindhoven. De Mexicaan vertrok halverwege het afgelopen seizoen naar San Diego FC en sindsdien maken Noa Lang, Johan Bakayoko en Ivan Persic de dienst uit op de vleugel. Toch heeft PSV behoefte aan een nieuwe Mexicaanse flankenflitser, zo lijkt het.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

PSV gaat voor Mexicaans talent Fidel Barajas

Op X schrijft Tom Bogurt, die vaker over transfers en voetbalspelers schrijft, dat PSV sinds kort de situatie van Fidel Barajas in de gaten houdt. De 19-jarige Mexicaan speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Chivas, maar staat bij D.C. United uit de MLS onder contract. De jonge aanvaller speelt doorgaans op rechtsbuiten, maar kan ook aan de linkerkant uit de voeten. Voor Chivas speelde hij zeven duels.

Bogurt meldt verder dat Barajas door technisch directeur Earnie Stewart wordt gezien als een ‘potentieel sleutelfiguur’ voor de clubs toekomst. Er zou een plan klaar liggen voor de jonge Mexicaan. Het idee is dat hij bij Jong PSV begint en als hij zich goed ontwikkelt in 2026-2027 bij het eerste voegt.

Als Barajas naar Eindhoven komt en zijn stempel op het eerste elftal van PSV kan drukken, zien we binnenkort mogelijk de ‘nieuwe Lozano’ in het Philips Stadion. De 30-jarige voormalig PSV-aanvaller begon zijn carrière bij een Mexicaanse club, net als Barajas. Hoe veel geld het 19-jarige transfertarget moet kosten is nog onduidelijk. PSV betaalde in 2017 12,5 miljoen euro voor Lozano, maar volgens Transfermarkt is Barajas een stukkie minder waard.

Barajas kan de vijfde Mexicaan die deze eeuw voor PSV speelt worden. Eerder speelden Andrés Guardado, Héctor Moreno, Érick Gutierréz en dus Hirving Lozano voor de club uit de lichtstad.

Wil jij het voetbal leuker maken? Volg SoccerNews op onze social media-kanalen!

Natuurlijk lees je niet alleen alles op onze website, wij maken het voetbal ook leuker op social media! Volg ons op FacebookTwitterInstagramTikTok en YouTube en mis niks van de mooiste sport die er is.

Welke Mexicaan is een grotere PSV-held?

  • Lozano
  • Moreno
  • Guardado
  • Lozano
  • Moreno
  • Guardado

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

14:36
13+
Choquerende details over overleden Ajax-fan Tum: ‘Viel Dirk Kuijt aan’
14:21
9+
‘Marijn Beuker-bom op barsten bij Ajax’
14:06
10+
“Deze jongens horen zich echt kapot te schamen”
13:50
148+
‘Feyenoord-schandaal in Klassieker’
13:35
39+
‘Castore-blamage: naam Ajax op nieuw Feyenoord-shirt’
13:20
8+
Valente betreurt afwezigheid F-Side in Klassieker
13:04
54+
‘Watanabe-drama voor Feyenoord’
12:49
102+
‘Beste verdediger Eredivisie komende zomer naar Ajax’
12:33
24+
Mauro Júnior verbaast: “Ajax was het leermoment voor hem”
12:15
97+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Ajax: weinig keuze voor Van Persie
12:00
132+
‘Foto Valente duikt op: Feyenoorder fan van andere Eredivisie-topclub’
11:45
13+
Van der Gijp op de bres voor landgenoot: “Wat een onzin, joh!”
11:30
1984+
‘Contract Steven Berghuis per direct verscheurd’
11:15
7+
Op welke zender kijk je Arsenal – Wolves live?
11:00
59+
‘Donkere wolken boven Robin van Persie’
10:45
3+
Op welke zender kijk je Burnley – Fulham live?
10:30
103+
‘Groot Kasper Dolberg-drama voor Feyenoord’
10:15
25+
Vandaag Inside-gast choqueert: “Net de plaaggeest!”
10:00
272+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Feyenoord: Grim gooit het om
09:45
2+
Op welke zender kijk je Chelsea – Everton live?
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie