‘PSV verlost van lastpakken’

Foto: ‘PSV verlost van lastpakken’

PSV is geweldig aan het seizoen begonnen. Sparta Rotterdam werd met 6-1 verslagen. Na het vertrek van Olivier Boscagli en Luuk de Jong is de club wel twee leiders verloren, maar met Jerdy Schouten en Ivan Perišić heeft het twee nieuwe leiders. Dat een speler als Noa Lang is vertrokken maakt het binnen de selectie ook gemakkelijker, denkt Pierre van Hooijdonk.

PSV is af van lastige spelers

Afgelopen seizoen begon PSV ook geweldig aan het seizoen, maar na een aantal maanden zakte het verschrikkelijk in. Bij Studio Voetbal komt de vraag hoe de club een nieuwe dip tegen kan gaan. Het valt allemaal bij het hebben van leiders geeft onder andere Van Hooijdonk aan. Een Perišić heeft zich volgens Ibrahim Afellay ontpopt tot een van de leiders. Dat was ook te zien toen Ismael Saibari het veld moest verlaten. De middenvelder was niet blij en ging met gebogen hoofd het veld af. Daar is de Kroatische aanvaller niet van gediend en hij gaf aan dat Saibari zijn hoofd gewoon omhoog moest doen. Een teken van leiderschap.

Het vertrek van een aantal spelers helpt ook mee aan het creëren van een sterke groep stelt Van Hooijdonk. “(Johan, red.) Bakayoko, Lang en (Malik, red.) Tillman zijn weg. Dat maakt het denk ik makkelijker om de leider van PSV te zijn. Daar is veel aandacht naar uitgegaan door hun gedrag. Dat niet door iedereen werd gepruimd, wat er ook voor zorgde dat er wat wrijving was. Van een (Ruben, red.) Van Bommel heb je als speler en trainer een stuk minder last.”

Rafael van der Vaart geeft aan dat Schouten zich tot een leider aan het ontpoppen is, ook omdat hij het niveau heeft. “Een leider is alleen goed als je zelf goed speelt, anders word je niet serieus genomen. Schouten is gewoon een goede speler, stabiel en doet nooit gekke dingen. Zijn interview was best open en goed, daar zit potentie in om een goede leider te worden.”

Had PSV vorig seizoen last van Lang, Bakayoko en Tillman?

  • Ja, dat denk ik wel
  • Nee, dat is overdreven
  • Ja, dat denk ik wel
  • Nee, dat is overdreven

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:48
151+
‘Het liep totaal uit de hand, Genee schreeuwde en huilde’
23:31
64+
Opeens bizarre geluiden over Ko Itakura
23:07
34+
‘Nederland moet kappen met kritiek op Veerman’
22:46
31+
‘FIFA verpest WK 2026 met krankzinnige ticketprijzen’
22:31
41+
“Daar word je mee geboren en dat is bij Dolberg niet het geval”
22:20
93+
‘Overmars hapt naar adem: bizarre ‘nieuwe’ speler Ajax’
21:58
85+
Fans willen één man ‘nóóit meer in shirt PSV zien’
21:34
118+
ESPN walgt van ‘puinhoop in Nederland’
21:14
679+
‘Ajax zet Hélène Hendriks voor lul’
21:00
35+
Engelse media gaan los over tranen van Mohamed Salah
20:47
214+
Shocking: Arbitrage bij PSV-Heracles kent spelregels niet
20:26
201+
‘Luciano Valente is verliefd op Ajax’
20:13
19+
‘Mohamed Salah kan het niet meer opbrengen’
20:00
130+
‘Ajax verrast en meldt zich met bod in Premier League’
19:40
277+
Fans kotsen Feyenoorders uit na ‘krankzinnige’ actie rond Klassieker
19:24
18+
PSV met volledig nieuwe aanval tegen Heracles Almelo
19:15
33+
Marijn Beuker ‘liegt’ op LinkedIn-pagina
19:10
293+
‘Stije Resink kost Ajax enorm bedrag’
18:42
572+
‘Santi Giménez stunt met historische terugkeer’
18:15
152+
‘Het gaat helemaal mis bij Feyenoord na Klassieker’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie