‘PSV-talent op weg naar Manchester City’

Foto: ‘PSV-talent op weg naar Manchester City’

Manchester City wil Jason van Duiven overnemen van PSV meldt het Eindhovens Dagblad. De Engelsen zouden een bedrag met zeven cijfers over hebben voor de aanvaller, die na een eventuele overname gestald moet worden bij het Belgische Lommel SK.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Van Duiven in de belangstelling van Manchester City

“Van Duiven heeft op dit moment te weinig perspectief in Eindhoven om op korte termijn aanspraak te kunnen maken op veel speeltijd. Daarom staat hij wel open voor de stap naar de City Group, die naar verluidt iets meer dan 2 miljoen euro over heeft voor de aanvaller”, schetst het Eindhovens Dagblad.

Volgens de krant wil PSV echter meer zien voor Van Duiven, die in Eindhoven nog een contract tot medio 2026 heeft. Volgens de krant is de aanvaller gewild en zijn er ook meerdere Eredivisie-clubs geïnteresseerd. Dat geldt ook voor topclubs uit de Keuken Kampioen Divisie. Van Duiven zelf wil ook meer speeltijd om zichzelf te kunnen ontwikkelen, maar moet bij PSV Luuk de Jong en Ricardo Pepi voor zich dulden.

“Bij Jong PSV kan Van Duiven wel spelen, maar dat gebeurt niet altijd in de punt. Dat is wel de positie waarop hij zich het meest thuis voelt. De Almelose spits stond de afgelopen periode onder meer bij Heracles op de radar, maar een stap naar die club is op dit moment niet aan de orde. City Football Group is concreet, maar moet zowel met PSV als met Van Duiven zelf nog rondkomen”, besluit het Eindhovens Dagblad.

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie