‘PSV stunt op transfermarkt door Roger Schmidt’

Foto: ‘PSV stunt op transfermarkt door Roger Schmidt’

We weten dat de nieuwe oefenmeester van PSV Roger Schmidt al een flinke vinger in de pap heeft achter de schermen in het Philips Stadion. Hij heeft zijn wensen kenbaar gemaakt bij technisch manager John de Jong en naar verluidt liegen die er niet om.

De Eindhovenaren worden opeens in verband gebracht met absolute toptalenten, en waar rook is is vuur. Een tijdje geleden onthulden de Braziliaanse media bijvoorbeeld dat de Eredivisie-topclub Kaio Jorge (Santos) naar de lichtstad van Nederland wil halen. Dat dat ook daadwerkelijk gebeurt lijkt een utopie, omdat de achttienjarige Braziliaan liefst 60 miljoen euro kost, en bovendien heeft Juventus zich al aan het front gemeld voor de jongeling. Maar het laat wel zien dat PSV ambitieus is.

In dat licht kunnen we ook de interesse voor een samenwerking met Pepê (Eduardo Gabriel Aquino Cossa) zien. Volgens Globoesporte hebben Bayern München, AS Roma, Real Valladolid en Ajax de voetballer van Grêmio op de korrel, maar PSV zou al een bod van 15 miljoen euro op hem hebben uitgebracht.

Algemeen directeur Toon Gerbrands liet een tijdje geleden al weten dat de komst van Schmidt als een soort katalysator werkt op de transfermarkt: “Ik begrijp dat John de Jong die signalen af en toe al opvangt.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:35
6+
‘Tijjani Reijnders kan naar absolute wereldtopclub’
18:18
609+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Union: blessures slaan toe
18:04
34+
Ajax ‘laat na heel goede spelers te halen’: “Blijven in gebreke”
17:51
16+
Timber: “Maar op het veld is het oorlog, dat geldt voor hem ook”
17:35
14+
‘PSV zwaait derde aanvaller in korte tijd uit’
17:19
191+
‘Ajax verzekert zich van transfervrije komst Premier League-back’
17:03
55+
Marco van Ginkel vindt na zeven maanden nieuwe club
16:45
26+
Ajax-opponent waakzaam: “Ze willen altijd voetballen”
16:30
246+
‘Barcelona hakt Frenkie de Jong-knoop door’
16:15
90+
Gullit doet Feyenoord-onthulling: “In mijn tijd…”
16:00
524+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen AC Milan: Bosschaart bepaalt
15:45
46+
‘Contractverscheuring voor ‘kotsmisselijke’ Vandaag Inside-gast’
15:30
25+
AZ kijkt uit naar ‘zware strijd’: “Dat zegt veel”
15:15
323+
‘Toptrio weg bij Ajax’
15:00
35+
Ajax en Sparta THE BEST na Mislintat, PSV stelt teleur!
14:46
62+
Vink doet opmerkelijk boekje open over Jong Ajax en Jong PSV
14:30
214+
‘Joey Veerman móét weg bij PSV’
14:14
136+
‘Ajax-hervormingen op komst’
14:00
73+
Alex Kroes is de levenselixer voor Ajax
13:45
0+
Wéér KNVB-ingreep bij Utrecht tegen Ajax
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie