‘PSV pakt door: twee medische keuringen’

Foto: ‘PSV pakt door: twee medische keuringen’

PSV staat op het punt om meerdere transfers af te ronden. Alassane Pléa en Kiliann Sildillia ondergaan dinsdag hun medische keuring bij de landskampioen, meldt het Eindhovens Dagblad maandagavond.

Alassane Pléa en Kiliann Sildillia bijna van PSV

Pléa moet PSV-trainer Peter Bosz van meer kwaliteit voorzien in de voorste linie. De aanvaller komt over van Borussia Mönchengladbach, dat zo’n drie miljoen euro plus bonussen ontvangt. In Eindhoven moet hij de concurrentiestrijd met Ricardo Pepi uitvechten.

Vorig seizoen fungeerde Luuk de Jong nog als concurrent van Pepi. De routinier kan PSV trouw blijven, maar heeft vooralsnog geen beslissing genomen en geniet daardoor een transfervrije status. Door de komst van Pléa lijkt zijn rol uitgespeeld in het Philips Stadion.

Sildillia is daarentegen de nieuwe rechtsback van PSV. Hij moet Richard Ledezma en Rick Karsdorp vervangen, die allebei zijn vertrokken uit Eindhoven. Naar verluidt heeft SC Freiburg in zijn geval recht op 5,8 miljoen euro en een percentage bij doorverkoop.

Komt PSV sterker uit deze transferzomer?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie