‘PSV koopt peperdure Eredivisie-ster’

Foto: ‘PSV koopt peperdure Eredivisie-ster’

PSV is voor de derde keer op rij kampioen geworden. Het is nu aan technisch directeur Earnest Stewart om zijn trainer Peter Bosz een selectie te schenken die voor de vierde achtereenvolgende schaal kan gaan.

Stewart verwacht transfer binnen Nederland: ‘Financieel wel steeds moeilijker’

Gelukkig zijn Stewart en Bosz het over transferplannen vaak wel eens, zo vertelt eerstgenoemde aan Voetbal International. “Onze gesprekken zijn heel breed, het gaat niet alleen over waar we nog zes goede spelers kunnen halen. Het gaat wél over meer dan alleen zijn situatie. Hoe kunnen we de technische staf, de staf daar omheen en de faciliteiten nog beter inrichten om nog beter te presteren? Spelers zijn daar een onderdeel van. Peter is in dat opzicht heel fijn om mee te werken. Hij is zelf technisch directeur geweest, hij weet hoe het is. Hij klopt echt niet iedere dag op de deur met de vraag: Waar blijven ze nou, die nieuwe spelers? Of: Ik moet Pietje hebben en niet Jantje. Zo zit Peter niet in elkaar.”

Bijna altijd zijn ze het eens. “Dat is ook logisch, want we hebben een trainer gezocht bij de manier waarop wij willen spelen. Wij proberen in Peters hoofd te zitten als wij met spelers komen. Maar hij zit ook bij ons in het hoofd, omdat we hetzelfde over voetbal denken.”

Stewart wil geen concrete namen noemen, maar denkt wel dat PSV komende zomer minstens één keer binnen de Eredivisie toe zal slaan voor een nieuwe speler. “Ja, dat denken wij wel. Of ze nog te betalen zijn? Dat wordt steeds moeilijker. De prijzen gaan omhoog, ook bij ons, want wij verkopen ook best wel goed. Wat we terughalen, daar moeten wij behoorlijk voor betalen. Maar om nu steeds tien tot vijftien miljoen voor een speler uit te geven, dat is het ook niet, hè. Het betekent dat wij nóg eerder moeten zijn. Maar er zijn echt wel spelers waarvan ik zeg: Ja, dat kan iets voor ons zijn.”

Mats Rots (FC Twente), Kodai Sano en Sami Ouaissa (beiden NEC)

In het recente verleden werden al onder meer Mats Rots (FC Twente), Kodai Sano en Sami Ouaissa (beiden NEC) aan PSV gelinkt. SoccerNews-transferjournalist Mounir Boualin onthulde onlangs dat Ouaissa er goed op staat bij PSV: “Ze volgen hem al best wel een lange tijd. Wat ik begreep al sinds het einde van vorig seizoen. Hij komt onder Dick Schreuder helemaal uit de verf. Hij is voor PSV zeker een interessante optie. PSV vindt dat hij een interessant profiel heeft en zien hem als mogelijke versterking op de rechtsbuitenpositie. Mocht Emil Bajraktarevic vertrekken is de kans zeker aannemelijk dat ze bij Ouaissa uit zullen komen.”

PSV moet Ouaissa halen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

13:01
3+
Brabantse transfer voor smaakmaker Keuken Kampioen Divisie
12:49
12+
‘Transferverrassing rond Kees Smit door bizar prijskaartje’
12:33
21+
Vaessen op vakantie gespot in shirt andere Eredivisionist: Groningen-fans woest
12:12
25+
Eredivisionisten en KKD-clubs melden zich in Eindhoven voor transfer
12:00
368+
‘Nederlandse exodus bij Liverpool: tweetal vertrekt’
11:45
9+
‘John de Mol heeft groot nieuws voor Hélène Hendriks’
11:37
38+
Grote zorgen om Slot na beelden uit Liverpool
11:25
3+
Op welke zender kijk je Bayer Leverkusen – Bayern München in de DFB Pokal?
11:19
25+
Ajax in verband gebracht met ‘de nieuwe Messi’
11:10
92+
‘Sensationele transfer voor Wouter Goes’
10:50
942+
‘Ajax hakt knoop door over Dick Schreuder’
10:25
61+
‘Clasie verbaast heel Nederland met terugkeer’
10:20
81+
‘Aanvalsduo op weg naar Feyenoord-uitgang’
10:05
5+
Op welke zender kijk je PSV – PEC Zwolle?
09:50
40+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen PEC Zwolle: Bosz rouleert
09:30
61+
‘Te Kloese grijpt keihard in na Feyenoord-bonje’
09:15
7+
Op welke zender kijk je Burnley – Manchester City?
09:11
177+
‘Ajax haalt ‘Lisandro Martínez’ naar Amsterdam’
09:05
35+
‘Leeroy Echteld keihard op de vingers getikt bij AZ’
08:50
64+
‘Joey Veerman weg bij PSV: vervanger bekend’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie