‘PSV-huldiging pas twee weken na verzekeren titel’

Foto: ‘PSV-huldiging pas twee weken na verzekeren titel’

Het zou goed kunnen dat de selectie van PSV pas twee weken na het definitief binnenslepen van de landstitel gehuldigd gaat worden. Hetgeen is het geval als PSV op 22 maart uit bij Telstar kampioen wordt. Een dag eerder spelen Ajax en Feyenoord tegen elkaar.

Grote kans dat huldiging PSV op 6 april gehuldigd gaat worden

Voetbal International schrijft: “Als PSV daadwerkelijk op die dag kampioen wordt, kan er geen snelle huldiging worden georganiseerd, omdat spelers de dag erna uitvliegen voor interlands. Daarom heeft PSV besloten om in dat geval pas op 6 april een huldiging te organiseren. Dat is ook de dag die is omcirkeld als PSV in het paasweekend kampioen wordt tegen FC Utrecht. Als PSV in het weekend van 11 april kampioen wordt, wordt er gehuldigd op 13 of 14 april.”

PSV zou ook op 14 maart al kampioen kunnen worden, in dat geval is de huldiging op 16 maart, maar daarvoor moet de club zelf winnen van AZ en NEC, en moeten de concurrenten telkens puntenverlies oplopen.

‘Doodziek’ van nederlaag tegen NEC

Komend weekend speelt PSV tegen AZ. Midweeks werd er in de beker verloren van NEC. Trainer Peter Bosz: “Je moet goed analyseren waarom iets gebeurt. Als we een mindere tweede helft spelen, kan het zijn dat we er met de pet naar gooien, maar ook dat de tegenstander ineens in een ander systeem speelt. Je kunt daarom niet alles op één hoop gooien. Tegen NEC had het niets te maken met instelling. Wij zijn winnaars en die kunnen niet tegen hun verlies. We moeten ook eerlijk zijn: hebben verloren van een geweldige ploeg. Maar als je verliest, ben je er doodziek van.”

De trainer vervolgt: “Wij moeten nog vier wedstrijden winnen. We staan er zo goed voor, dat als we kampioen worden, het maar beter zo snel mogelijk kan. Gebeurt het in de komende weken niet, maar we worden nog steeds kampioen, dan is het ook prima. We staan ver voor, maar zijn er nog niet. Twee jaar geleden werden we ook vroegtijdig kampioen, dus wat dat betreft is deze situatie niet nieuw. Het gaat om de eerstvolgende wedstrijd en dat is zaterdag tegen AZ.”

Mauro Júnior wekenlang out

Bosz kan geen beroep doen op Mauro Júnior, die in Nijmegen een hamstringblessure opliep. “Het is niet heel schokkend, maar we kunnen de komende weken geen beroep op hem doen. Anass Salah-Eddine heeft dinsdag volledig meegetraind, maar kan nog niet in actie komen. Ricardo Pepi kan nog geen volledige wedstrijd spelen en Guus Til staat wel weer op het veld, maar traint nog niet met ons.”

Denk jij dat het 6 april gaat worden?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie