‘PSV-hoofdprijs voor Noa Lang en Bakayoko’

Foto: ‘PSV-hoofdprijs voor Noa Lang en Bakayoko’

Aad de Mos verwacht dat er komende zomer veel staat gebeuren op transfergebied bij PSV. De oud-trainer vindt in ieder gebal dat Noa Lang en Johan Bakayoko van de hand moeten worden gedaan. Daarnaast ziet De Mos ook dat PSV voor bepaalde posities versterkingen moet halen.

Aad de Mos voorspelt drukke transferzomer voor PSV

“Je moet beginnen in de as van je elftal”, vertelt De Mos in gesprek met het Eindhovens Dagblad over de posities die PSV komend seizoen moet versterken. “De as is het belangrijkst, de rest kan je erbij verzinnen. Dat erbij verzinnen is dit seizoen niet gelukt met de backs.” Daarmee doelt de oud-trainer onder meer op Rick Kardsdorp en Tyrell Malacia.

Een nieuwe vleugelverdediger moet volgens de Mos zeker komen, die ook graag een nieuwe doelman onder de lat ziet. “En ik zeg altijd: je hebt een puntenpakker nodig in de goal. Die heb je niet.” Ook een defensieve leider is volgens De Mos geen overbodige luxe. “En centrale verdediger die met kop en schouders de leiding neemt in de verdediging. Boscagli is goed aan de bal, maar geen verdediger. Je moet zoeken naar een verdediger a la Alex of Nielsen.”

Lang en Bakayoko laten vertrekken

Daarnaast is het volgens De Mos nodig dat PSV afscheid neemt van Lang en Bakayoko. “Allebei met een strik erom. Je moet de hoofdprijs proberen te pakken op basis van Champions League-voetbal van afgelopen jaar en dit seizoen. Als er Italianen, Franse ploegen of Premier League-ploegen komen, moet PSV dat doen. En dan ook op die posities versterken. Met Pepi en De Jong staat het vrij goed.”

Moet PSV afscheid nemen van Lang en Bakayoko?

  • Ja, van beiden
  • Nee, alleen van Lang
  • Nee, alleen van Bakayoko
  • Nee, beiden houden
  • Ja, van beiden
  • Nee, alleen van Lang
  • Nee, alleen van Bakayoko
  • Nee, beiden houden

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

07:55
90+
‘Bizarre Bijlow-blunder bij Feyenoord’
07:25
160+
‘Bliksemvertrek voor zomeraanwinst van Feyenoord’
07:10
139+
NEC slijpt messen: ‘Kijken hoe we Ajax pijn kunnen doen’
23:43
121+
Patrick Kluivert praat met Jordi Cruijff over Ajax
23:21
15+
‘Sibum vindt nieuwe club in Nederland’
23:00
79+
‘Vandaag Inside-kijkers zetten massaal tv uit door één gast’
22:39
281+
‘Feyenoord-Go Ahead krijgt plots ‘Nijhuis-staartje”
22:18
69+
Benfica-legende haalt keihard uit: “Racistische rat!”
21:57
11+
Laatste Nederlandse ijzer in het vuur: “Die druk voelen we niet”
21:35
200+
Sem Steijn bij Ajax? “Dat is natuurlijk wel lekker”
21:14
109+
Feyenoord wilde ‘grote man achter NEC-succes’ wegkapen
20:53
32+
‘Meteen grote klap voor Mexx Meerdink bij terugkeer’
20:37
94+
‘Overmars verhuist voor nieuwe baan naar hoofdstad’
20:23
95+
‘Dan komt Sterling niet langs de back van RBC’
20:16
219+
‘Qatari die 10 miljard waard is komt naar Eredivisie voor recorddeal’
20:00
12+
Kampioenbibbers of niet? Waarom Arsenal dit seizoen wél de titel pakt
19:48
13+
Racisme-probleem laait wederom op: “Dit gaat nooit uit de wereld”
19:30
91+
‘Ajax-flop kan gewoon héél goed voetballen’
19:11
11+
Opvallende suggestie om miljoenenaankoop Twente te laten renderen
17:45
628+
Sterling verbaast Feyenoord-fans met één foto
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie