PSV-directeur wijst ‘grootste PSV-talent’ aan

Foto: PSV-directeur wijst ‘grootste PSV-talent’ aan

Niet Dele Thomas, niet Tai Abed, maar iemand anders. Van welk PSV-talent geniet directeur Marcel Brands het meest? Dat is toch echt een van de zomeraanwinsten van de Eindhovenaren. Dat vertelt hij in De Rood Wit Podcast.

Brandas: ‘Ongelofelijk veel talent’

Wanner begint eindelijk zijn draai te vinden in PSV. Waarom nu pas? Was dat de bedoeling? “Ja, dat was wel de planning”, antwoordt Brands. “Hij is heel jong, wordt uit zijn normale omgeving gehaald. In het begin zijn z’n ouders ook veel overgekomen. Ik heb veel met hem daarover gesproken.”

Wanner staat op dit moment op elf duels voor PSV. Vier in de Champions League, zes in de Eredivisie en sinds dinsdag ook eentje in het bekertoernooi. De Duitser kreeg tegen GVVV een basisplaats van Peter Bosz.

Brands is heel blij met Wanner en vergelijkt de zomeraanwinst met Malik Tillman. “Dit is een jongen met ongelooflijk veel talent. Een beetje vergelijkbaar met Malik. Alleen Malik Tillman was twee jaar ouder en al iets verder in zijn ontwikkeling, na een jaar bij Rangers.”

Een basisplaats lonkt voor Wanner. “Maar op de training, Peter zei vorige week ook: het is bijna niet meer mogelijk om hem op de bank te houden, omdat hij het op de training ook heel erg goed doet. Hij heeft ontzettend veel kwaliteit”, meent de algemeen directeur. “Daar gaan we nog heel veel plezier aan beleven”, besluit hij.

Wanner is het grootste PSV-talent

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie