‘PSV bibbert na Oranje-telefoontje met Arne Slot’

Foto: ‘PSV bibbert na Oranje-telefoontje met Arne Slot’

Nu Ronald Koeman is opgestapt bij Oranje is het de vraag wie de oefenmeester gaat opvolgen. Arne Slot is momenteel vrij en lijkt daarmee de ideale kandidaat om nu in te stappen al is Marciano Vink van mening dat de KNVB een belletje richting Eindhoven moet wagen. Ook al omdat Arne Slot nu nog niet echt trek lijkt te hebben in het bondscoachschap. PSV wil zijn trainer echter liever niet kwijt.

Peter Bosz of Arne Slot ideale opvolger van Ronald Koeman bij Oranje

Er wordt deze dagen flink gespeculeerd over de opvolging van Koeman, waarbij onder meer de namen van Slot en Peter Bosz veelvuldig worden genoemd. Bij het ESPN-programma WK Praat stelt Arnold Bruggink dat de KNVB eigenlijk al veel eerder had kunnen handelen. “Ik vind het persoonlijk niet zo sterk van de KNVB, je had deze situatie al kunnen intekenen.”

De oud-aanvaller van onder meer FC Twente en PSV had het beter gevonden als de KNVB al gesprekken had aangeknoopt met potentiële kandidaten. “Je moet aan de voorkant al met trainers kunnen praten. Daar is niks mis mee. Er zal echt wel eens wat uitlekken, maar het is gewoon onderdeel van je werk. Een trainer kan ook worden weggekocht of hij besluit te stoppen. Dan hoort het er ook bij dat je bijvoorbeeld al met Peter Bosz hebt gesproken.” De oefenmeester van PSV gaf eerder dit jaar al aan wel open te staan voor een functie als als bondscoach.

Vink vindt dat de KNVB nu alsnog bij Bosz moet aankloppen, ook al heeft de oefenmeester onlangs een krabbel gezet onder een nieuw contract bij PSV. “Ik zou het wel doen. Of je het kan maken is iets anders, maar in de voetballerij kan alles. Dan is het aan PSV en Bosz om te zeggen: dit gaan we niet doen. Maar misschien zeggen ze wel: we gunnen het je.”

Weg naar Slot ligt open

Slot daarentegen heeft echter geen enkele obstakels nadat hij deze zomer werd ontslagen door Liverpool. Dat maakt het voor de KNVB makkelijker om de oefenmeester vast te leggen. Bruggink zou dat wel zien zitten. “Je hebt ontzettend veel mazzel als hij het wil doen.” Ook Karim El Ahmadi zou het een goede keuze vinden. “Natuurlijk, als je Slot kan kiezen, moet je daarvoor gaan.”

Ook ESPN-analist Hans Kraaij junior liet bij Voetbal International al doorschemeren dat Slot gepolst moet worden, al lijkt die er juist nog niet op te wachten. “Ik zou direct een belletje wagen richting Arne Slot. Hij reist even met zijn gezin rond in Amerika en in kleine kring heeft hij al lichtelijk kenbaar gemaakt dat hij zich te jong voelt voor het bondscoachschap.

“Maar Nigel (de Jong, directeur topvoetbal KNVB, red.) moet toch maar heel snel bellen en ik ben ervan overtuigd dat Slot zich gevleid voelt en ‘ja’ zal zeggen. Want met Arne moeten we volle bak op de aanval, tegen welk land dan ook. Zo zijn we als klein landje ook groot geworden.”

Voor wie kies jij?

  • Bosz
  • Slot
  • Bosz
  • Slot

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie