‘PSV – Ajax op losse schroeven’

Foto: ‘PSV – Ajax op losse schroeven’

Komende zondag staat de Eredivisie-topper tussen PSV en Ajax op het programma. Maar of die wedstrijd door kan gaan is nog maar de vraag volgens Valentijn Driessen. Dat heeft alles te maken met PSV-spits Lucas Pérez, die besmet is met tuberculose.

Valentijn Driessen: PSV – Ajax mogelijk afgelast

Maandagmiddag werd duidelijk dat een selectielid van PSV besmet is met tuberculose. Door privacy redenen maakte de Eindhovenaren zelf niet duidelijk om wie het precies ging. Jeroen Kapteijns van De Telegraaf maakte dit even later wel bekend en meldde dat om Pérez, de 36-jarige winteraanwinst van PSV ging.

Bij Vandaag Inside snijdt presentator Wilfred Genee het nieuws aan over de PSV-spits. “Hoe besmettelijk blijk tbc te zijn”, is de vraag die Genee stelt aan Valentijn Driessen. “Het schijnt heel besmettelijk te zijn, maar ik ben geen dokter”, reageert de voetbaljournalist. “Ik heb nagevraagd, maar het schijnt heel besmettelijk te zijn. Buiten niet, maar wel binnen in vochtige ruimtes.”

KNVB moet besluit nemen over Eredivisie-topper

Driessen stelt dat PSV de zaak een beetje ‘downplayed’. “PSV zegt dat het allemaal in Spanje gebeurd. De eerste twee weken was hij in Spanje en niet in Nederland. Hij heeft een lichte vorm dus PSV ‘downplayed’ het een beetje. Toch kan het volgens de voetbaljournalist zijn dat het duel wordt afgelast. “Ze spelen tegen Ajax komend weekend, maar die zijn zich aan het beraden hoe of wat. Morgen (dinsdag, red.) komt ook de KNVB. Die krijgen dan ook alle papieren en arts Edwin Goedhart zal dan kijken wat het beste is. Kan die wedstrijd wel of niet gespeeld worden en wil Ajax spelen is de vraag.”

Genee haakt in en vraagt Driessen of Ajax kan weigeren om te spelen. “Dat zou in principe kunnen reageert de Ajax-watcher. Het duel kan eventueel afgelast worden. Misschien komt er nog wel een geval bij PSV bij die TBC heeft.” Driessen stelt wel dat de KNVB de wedstrijd niet zo maar zal afgelasten. “Daar zijn ze bij de KNVB nu wel duidelijk over dat ze in de coronatijd te snel zijn geweest om alles eruit te gooien. Dat gaan ze niet zo snel doen. Ze gaan wel alles proberen om de situatie in elkaar te draaien dat Ajax bijvoorbeeld, die zitten sowieso in een andere kleedkamer, niet binnen in aanraking komen met PSV’ers. En dat Ajax bijvoorbeeld eerst het veld op gaat en PSV later het veld op komt.

Moet de KNVB het duel afgelasten?

  • Ja, verstandig
  • Nee, gewoon spelen
  • Ja, verstandig
  • Nee, gewoon spelen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

13:40
2+
Op welke zender kijk je Portugal – Nigeria?
13:25
12+
‘WK-verslaggever per direct naar huis na ‘privéomstandigheden”
13:10
20+
‘Lucratieve transfer voor Ramiz Zerrouki’
13:08
29+
‘Koeman schokt Nederland met geheim’
12:45
8+
De maat is vol: Johan Derksen barst los na VI-opnames
12:20
53+
‘Cruijff ‘geobsedeerd’: superster móét naar Ajax komen’
12:00
16+
‘2 Oranje-internationals per direct op transferlijst’
11:40
35+
Driessen trekt opvallende conclusie na Nederland – Oezbekistan
11:20
91+
PSV in gesprek met vervanger van Ibrahim Afellay
11:00
80+
‘De Kuip trilt van woede: droomkandidaat zet handtekening’
10:40
44+
Brahim Díaz krijgt ‘breaking news’ bij Marokko
10:20
53+
Pijnlijk: Oranje-reserves onderuit tegen Oezbekistan
09:50
112+
‘Stunt: Koeman zet na WK handtekening in Nederland’
09:30
58+
‘Koeman grijpt in: oude bekende terug in Oranje’
09:15
85+
‘Koeman hakt knoop door over Oranje-spits’
09:08
163+
Nederlandse top grijpt mis, recorddeal FC Twente lijkt aanstaande
08:55
11+
Frenkie de Jong: “Soms frustrerend, maar niet wanhopig”
08:46
502+
‘Feyenoord haalt trainer die de hele Kuip haat’
08:40
12+
Cody Gakpo: “Puntjes op de i zetten voor Japan”
08:30
95+
‘Koeman grijpt in en gooit speler uit Oranje’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie