PSG-preses verdacht van ernstige delicten

Foto: PSG-preses verdacht van ernstige delicten

De rechtbank van Parijs doet onderzoek naar Nasser Al-Khelaïfi. De voorzitter van Paris Saint-Germain zou zich mogelijk schuldig hebben gemaakt aan ontvoering, afpersing en marteling.

De Frans-Algerijnse lobbyist Tayeb Benabderrahmane claimt een half jaar gevangen te zijn door de voorzitter van PSG. Daarbij zouden ook martelpraktijken zijn toegepast. Naar verluidt zou dit voorval zich in 2020 hebben afgespeeld vanwege het bezit van documenten met belastende informatie over Al-Khelaïfi

Pas in november 2020 zou de journalist zijn vrijgelaten, maar pas na het ondertekenen van een vertrouwelijkheidsovereenkomst. Uit de informatie zou blijken dat Al-Khelaïfi heeft geholpen bij het toewijzen van het WK 2022 in Qatar. Vanuit de FIFA werden de televisierechten voor de WK’s van 2026 en 2030 toegekend aan het Qatarese mediabedrijf van Al-Khelaïfi.

Eerder liet Al-Khelaïfi al weten: “Je hebt het over beroepscriminelen. Ze zijn vaker van advocaat veranderd dan van verhaal en leugen. Het is de ultieme mediamanipulatie. Ik ben gewoon verbaasd dat zoveel mensen hun leugens en tegenstrijdigheden als geloofwaardig beschouwen – maar dat is de mediawereld van vandaag.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

08:48
0+
Clubs in de rij voor ‘irrelevante’ Manchester City-ster en treble-winnaar
08:27
0+
Klare taal van Bayern München-aanvoerder na Feyenoord verlies: ‘Wij zijn geen topteam’
08:00
0+
‘FC Twente krijgt genadeklap in Europa’
07:30
0+
Gouden Bal-kandidaat windt er geen doekjes om: ‘Mijn toekomst is hier’
07:00
0+
‘AZ op stoom tegen AS Roma in Europa’
23:45
0+
Bayern-beul Giménez laat zich uit over toekomst: “Verliefd op Feyenoord”
23:27
0+
‘Contract Feyenoorder per direct verscheurd’
23:10
0+
‘Wonder van De Kuip wacht Oranje-belletje’
23:03
0+
Manchester City heeft opeens groot Champions League-probleem
23:03
0+
Feyenoord houdt stand en zorgt voor megastunt met zege op Bayern
22:57
0+
PSG-comeback duwt Man City diep in de problemen
22:25
0+
‘Feyenoord weer in problemen door man van glas’
21:56
0+
‘Feyenoord-Bayern krijgt Ziggo-staartje’
21:30
0+
‘Feyenoord-genie voor 40 miljoen weg’
21:25
0+
Giménez laat Kuip ontploffen: Feyenoord leidt tegen Bayern
20:56
0+
Geruchten raken aangeslagen Priske: “Ik hou van deze club”
20:45
0+
LIVE: ‘Ajax wil buitenspeler van Inter, chaos bij Feyenoord’
20:42
0+
‘Ajax vindt oplossing Moro-probleem in Italië’
20:37
0+
Opvallend geluid bij Feyenoord over ‘PSV-klootzak’
20:19
0+
Te Kloese en RvC Feyenoord lijnrecht tegenover elkaar: wie wordt opvolger Priske?
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie