‘Probleem sijpelt door in PSV-selectie’

Foto: ‘Probleem sijpelt door in PSV-selectie’

De spelers van PSV spreken elkaar te weinig aan op hun fouten. Die conclusie trekken Willy en René van de Kerhhof na de thuiswedstrijden tegen Go Ahead Eagles (2-1). Door de blunder van Yarek Gasiorowski werd het nog spannend tegen de Deventenaren, maar de Spanjaard werd nauwelijks aangesproken op zijn fout.

PSV-spelers zijn te lief voor elkaar vinden Willy en René van de Kerkhof

Gasiorowski wilde zaterdagavond na een uur terugspelen naar doelman Matej Kovár, maar de pass was dramatisch en leidde de aansluitingstreffer van Milan Smit in. “Na die fout kwam er helemaal niemand naar hem toe om het tot de orde te roepen”, merkte Willy van de Kerkhof op in de podcast van de broers bij Omroep Brabant. “Als hij bij ons in het elftal had gespeeld dan hadden we hem verrot gescholden of even aan zijn oren getrokken!” René beaamt dat: “Dan zal-ie het de volgende keer niet meer doen.”

Er moet meer corrigerend vermogen komen in het elftal van Peter Bosz, stellen de twee. “Schouten is de aanvoerder. die moet er wat van zeggen”, aldus Willy. “Als aanvoerder heb je de plicht om anderen tot de orde te roepen, punt.” René sluit zich daarbij aan, maar ziet een obstakel voor Schouten. “Die speelt zelf niet goed en het is veel makkelijker om een ander aan te spreken als je zelf wél presteert.”

Door de krappe zege van PSV blijft het gat op koploper Feyenoord drie punten. Volgende week zondag treffen de Nederlandse topclubs elkaar in De Kuip. Eerst spelen de Eindhovenaren dinsdagavond nog in de Champions League tegen Napoli.

Eens?

  • Ja, duidelijk
  • Nee hoor
  • Ja, duidelijk
  • Nee hoor

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie