Priske positief ondanks ‘donker gevoel’

Foto: Priske positief ondanks ‘donker gevoel’

Trainer Brian Priske was ondanks de 4-0 vernedering door Bayer Leverkusen positief over veel facetten van het Feyenoord-spel. Hij zag hoe zijn ploeg in eerste helft al op de onoverbrugbare achterstand werd gezet. “Het voelt door de score nu donker en zwaar.”

Brian Priske reageert op grote nederlaag Feyenoord tegen Bayer Leverkusen

“Ik ben niet geschrokken, maar wel verbaast over hoe we speelden in de eerste helft”, begint Priske nog negatief voor de camera van Ziggo Sport. “Zulke doelpunten weggeven, dat kan niet in de Champions League. We hebben veel te veel weggegeven. Dit mag je niet van Feyenoord verwachten.”

Toch gaf de Deense trainer geen donderspeech in de rust. Hij bleef rustig in De Kuip want hij wilde naar eigen zeggen de tweede helft nog winnen. “Want ook in de eerste helft hadden we goede aanvallen, alleen leverden die geen goals op. Ik probeer zo altijd positief te zijn en onze verbeterpunten te pakken. Ik wilde in de tweede helft verbetering zien en ik ben daarom rustig gebleven. We slaagden erin om beter en agressiever te spelen. We hebben meer goede momenten gehad. Ik wilde die tweede helft nog winnen en stiekem hoop je altijd op een klein mirakel.”

Dat bleek ijdele hoop. Ook in de tweede helft kon Feyenoord niet tot scoren komen. “Maar het was allemaal niet zo slecht als de score doet vermoeden. Wij hadden ook veel meer doelpogingen dan Leverkusen. We moeten nu samen blijven en snel voor verandering zorgen.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:09
0+
Ajax krijgt td-tip: ‘Zouden gek zijn als ze het niet proberen’
09:49
7+
Plots is er ingrijpend nieuws over Stefan de Vrij
09:33
4+
‘Heerenveen shopt in de winter bij PSV óf Feyenoord’
09:17
22+
‘Barcelona betaalt 50 miljoen voor Oranje-superster’
08:55
1398+
‘Snoeiharde Vandaag Inside-botsing’
08:34
424+
Vermoedelijke opstelling Oranje tegen Polen: Koeman kiest WK-opstelling
08:18
492+
‘Timber-drama bij Oranje, Veerman de lul’
08:00
11+
Op welke zender kijk je Suriname – El Salvador live?
07:55
156+
Feyenoord geteisterd door Priske-drama
07:25
168+
Van Hanegem onder vuur na vreemde uitspraken over Guus Til
07:15
0+
‘Verdwenen Ajax-talent duikt op in Thais afkickcentrum’
07:00
9+
Op welke zender kijk je Bermuda – Curaçao?
23:48
43+
‘Moeder van Feyenoord-speler wordt nerveus van speelstijl Van Persie’
23:31
60+
Derksen krijgt draai om de oren: “Hij is een zuigtablet”
23:12
30+
‘Fenerbahçe wil nóg een Eredivisie-topper halen’
22:57
0+
Voorspelling Polen – Nederland: WK-ticket voor Oranje
22:55
17+
Nieuwe voetbalgast dient zich aan bij Vandaag Inside
22:35
41+
Hakim Ziyech richt zich opnieuw tot de UEFA
22:35
18+
Feyenoord-basispion spreekt zich uit: “Dat is mijn droom”
22:15
19+
Deijl wijst ‘grootste gebeurtenis uit zijn leven’ aan
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie