Prachtig eerbetoon voor vermoorde Lisa in Johan Cruijff Arena, spelers staan stil

Foto: Prachtig eerbetoon voor vermoorde Lisa in Johan Cruijff Arena, spelers staan stil

In de Johan Cruijff Arena is er zondag een mooi eerbetoon gehouden voor Lisa, die afgelopen week in de buurt van het stadion om het leven kwam. Een minuut lang werd er geklapt op zowel de tribunes als het veld. 

Ajax zocht deze week contact met de familie Lisa. Net als haar familieleden kwam het zeventienjarige meisje graag in de Johan Cruijff Arena om wedstrijden van de club bij te wonen. Er werd besloten om in de zeventiende minuut te applaudisseren voor Lisa. Ook de spelers stonden klappend stil bij het overlijden van het meisje. Op het bord verscheen bovendien de tekst ´Lieve Lisa, dappere strijder´, verwijzend naar hoe Ajacieden ook wel genoemd worden. 

Lisa overleed in de nacht van dinsdag op woensdag om 04.00 uur op zeventienjarige leeftijd op weg van het Leidseplein naar haar huis in Abcoude, dat niet ver van de Johan Cruijff Arena ligt. Een vreselijk misdrijf is de reden van haar overlijden. Daarvoor is een 22-jarige man aangehouden.

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie