‘Paxten Aaronson per direct weg bij FC Utrecht’

Foto: ‘Paxten Aaronson per direct weg bij FC Utrecht’

Paxten Aaronson werd door FC Utrecht het afgelopen seizoen gehuurd van Eintracht Frankfurt. De Amerikaan maakte erg veel indruk en dus wilden de Domstedelingen graag langer met hem door, maar dat lijkt niet te gaan gebeuren.

‘Mijn plan is nu voor 100% om terug te gaan naar Eintracht Frankfurt’

“Mijn plan is nu voor 100% om terug te gaan naar Eintracht Frankfurt en in de voorbereiding te kijken hoe het gaat”, zegt Aaronson op een persconferentie met Team USA, dat ter voorbereiding op de Gold Cup gaat oefenen tegen Turkije.

“Mijn grootste doel is om een belangrijke speler van Eintracht Frankfurt te worden. Als dat komend seizoen al kan, zou dat mooi zijn voor alle betrokken partijen. Als dat niet zo is, kan ik misschien terug naar FC Utrecht. Ik bekijk het stap voor stap en richt mij nu eerst op de voorbereiding in Duitsland”, aldus Aaronson tot slot.

Bij Utrecht kwam de middenvelder tot 9 goals en 4 assists in 37 optredens.

Aaronson is klaar voor Frankfurt

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie