Parrott wil meer na ‘chaos’: “Heeft WK nodig”

Foto: Parrott wil meer na ‘chaos’: “Heeft WK nodig”

Troy Parrott schoot Ierland hoogstpersoonlijk naar de play-offs voor het WK van 2026. De spits van AZ maakte sindsdien een aantal bewogen dagen mee.

Ierland-held Troy Parrott droomt van WK

Parrott omschrijft de situatie als ‘chaos’. “Ik denk niet dat ik het ooit écht ga beseffen”, vertelt de goalgetter tegenover ESPN. “De reacties vanuit Ierland, zoiets heb ik nog nooit gezien. De video’s, de berichten, de interviews, alles. Fans die helemaal wild werden. Het is gek om te zien wat het nationale team met de mensen kan doen.”

Op bezoek bij concurrent Hongarije (2-3 zege) maakte Parrott een hattrick. Vooral zijn winnende treffer bleef hem bij. “We hadden bijna geen tijd meer, we bleven de bal pompen. Toen kwam dat moment. We winnen de eerste bal en wat daarna gebeurt is een beetje wazig. Vanaf het moment dat de bal erin gepompt wordt tot het moment dat er weer wordt afgetrapt, weet ik het gewoon niet meer precies.”

Sindsdien heeft Parrott de beelden veelvuldig bekeken. “Elke keer als ik hem op mijn telefoon voorbij zie komen, bekijk ik hem. Telkens weer vanuit een ander standpunt. En hoe vaker ik kijk, hoe beter hij wordt. Ik had het gevoel dat mijn been een paar centimeter langer werd, alleen maar om bij die bal te kunnen komen. Het was het beste moment van mijn leven. Dat dacht ik tegen Portugal al, maar zondag was next level.”

Ierland is euforisch, maar heeft natuurlijk nog niets. In de play-offs wacht eerst een clash met Tsjechië. “Het is moeilijk om het te halen, maar ik heb het gevoel dat na die laatste twee wedstrijden het geloof en de vechtlust er zijn en we er met het volste vertrouwen in gaan. We hebben een kans. En het WK heeft die Ierse fans nodig.”

Gaat Ierland het WK halen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:53
299+
Bizarre onthulling over Farioli bij Ajax
22:36
91+
Lasse Schöne reageert op ’terugkeer bij Ajax’
22:20
116+
‘García zadelt Ajax op met probleem van 24 miljoen’
22:04
8+
Op welke zender kijk je de Copa Del Rey-finale Atlético Madrid – Real Sociedad?
22:02
10+
Op welke zender kijk je Manchester City – Arsenal?
22:00
8+
Op welke zender kijk je de Merseyside-derby Everton – Liverpool?
21:58
1+
Op welke zender kijk je Roma – Atalanta?
21:56
2+
Op welke zender kijk je Tottenham – Brighton?
21:54
4+
Op welke zender kijk je Chelsea – Manchester United?
21:52
72+
Op welke zender kijk je de bekerfinale AZ – NEC live?
21:34
169+
‘Europese topclubs melden zich voor bankzitter PSV’
21:17
55+
‘Zorgen voor Ronald Koeman: race tegen de klok’
21:00
0+
Voorspelling Chelsea – Manchester United: Cruciale Premier League-kraker op Stamford Bridge
20:59
70+
Feyenoord krijgt ultimatum van Bayern München na rondleiding
20:42
18+
‘Wijnaldum na conflict in Midden-Oosten weg uit Saudi-Arabië’
20:25
219+
‘Schreuder na bekerfinale naar Johan Cruijff ArenA’
20:07
18+
‘Miljardair komt met grote zak geld voor ‘vergeten’ Nederlander’
19:51
19+
Uitspraak Koeman over Kees Smit werkt op lachspieren Kieft
19:36
257+
‘Timber duurste Nederlander ooit na krankzinnige transfer’
19:20
50+
‘Feyenoord-rentree’ voor Arne Slot nog niet in kannen en kruiken

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie