‘Oranje-opsteker voor Ronald Koeman voor WK-openingsduel’

Foto: ‘Oranje-opsteker voor Ronald Koeman voor WK-openingsduel’

Het is nog even de vraag wie naast Virgil van Dijk gaat starten. Jan Paul van Hecke begon tegen Algerije, maar de kans bestaat ook dat Jurriën Timber in het eerste WK-duel met Japan de kompaan is van de aanvoerder van Oranje. Timber oogde namelijk in de Champions League-finale tijdens zijn invalbeurt aardig fit.

Timber mogelijk in basis Oranje in openingsduel met Japan

Timer heeft een uitstekend seizoen achter de rug met Arsenal. Met The Gunners won hij weliswaar niet de Champions League, maar wel werd de Premier League gewonnen. Toch moest de verdediger het laatste deel van het seizoen missen wegens een enkelblessure. Het WK leek dan ook in gevaar te komen, maar Timber was op nippertje weer fit genoeg om nog minuten te kunnen maken in de Champions League-finale.

Koeman selecteerde Timber dan ook en ook journalist Mike Verweij is in de podcast Kick-off van De Telegraaf optimisch gestemd over de verdediger. “Tijdens de Champions League-finale was zijn fitheid beter te zien dan hier op de training. Hoewel hij hier (vrijdagtraining Oranje, red.) wel volledig en goed meedeed.”

Goede indruk

De journalist was best verrast dat Timber nog zo lang mocht meespelen bij Arsenal in de Champions League-finale tegen Paris Saint-Germain. “In de Champions League-finale verbaasde het mij dat hij een uur speeltijd kreeg en daar maakte hij een goede indruk in. Je zag wel dat hij wat ritme miste, maar het was eigenlijk een positieve meevaller. Het zou me niet verbazen als hij wel start tegen Japan.”

Valentijn Driessen verwacht echter dat Koeman gewoon voor Van Hecke kiest tegen Japan en het met Timber wat rustiger aan wil doen. “Ik weet het niet. Van Hecke deed het redelijk, dus ik denk dat Koeman gewoon met hem begint.”

Met wie moet Koeman beginnen?

  • Timber
  • Van Hecke
  • Timber
  • Van Hecke

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie