Opstellingen: Nederlanders op de bank bij Villa-clash tegen PSG

Foto: Opstellingen: Nederlanders op de bank bij Villa-clash tegen PSG

Aston Villa staat voor een lastige, maar haalbare taak. In eigen huis moet de club uit Birmingham een 1-3 achterstand wegpoetsen om zich te plaatsen voor de halve finale van de Champions League. Paris Saint-Germain zal er echter alles aan doen om dat te voorkomen. Wie er gaan spelen, lees je hier.

Opstellingen: Aston Villa – Paris Saint-Germain (kwartfinale Champions League)

Unai Emery heeft ervoor gekozen om Ian Maatsen en Lamar Bogarde op de bank te laten zitten voor de clash met de Franse kampioen. In de goal staat uiteraard Emiliano Martínez. De Argentijn heeft Ezri Konsa en Pau Torres voor zijn neus staan. Op de backposities spelen Matty Cash en Lucas Digne.

Het middenveld van Emery bestaat dinsdagvond uit een controlerend blok van Amadou Onana en Boubacar Kamara. John McGinn is de aanjager voorin, met naast zich Youri Tielemans en Marcus Rashford. De man die vanuit de spits voor treffers moet gaan zorgen is Morgan Rogers. Ollie Watkins begint óók vanaf de reservebank.

Bij PSG weinig verrassingen, behalve in de achterhoede. Daar is namelijk een plekje voor Willian Pacho. De achterhoede bestaat verder uit Achraf Hakimi, Marquinhos en Nuno Mendes. Gianluigi Donnarumma staat onder de lat. Op het middenveld zien we, zoals zo vaak dit seizoen, Vitinha, Joao Neves en Fabian Ruíz terug.

Voorin misschien wel een van de beste aanvalstrio’s van het moment: Khvicha Kvaratskhelia, Ousmane Dembélé en Bradley Barcola. De aanvallers sloopten al veel achterhoedes en zullen tegen Villa wéér willen schitteren. PSG jaagt immers nog altijd op dat felbegeerde doel: de Champions League!

6.82
6.09

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie